ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۷:۱۵
ناحیه منو


آخرین اخبار قیمت بازار ارز و طلا

آخرین اخبار قیمت بازار ارز و طلا به گزارش اخبار مالی حساب من قیمت سکه تمام بهار آزادی با افزایش ۶ هزار تومان نسبت به روز گذشته با قیمت یک میلیون و ۱۵۱ هزار تومان در ...

آخرین اخبار قیمت بازار ارز و طلا

به گزارش اخبار مالی حساب من قیمت سکه تمام بهار آزادی با افزایش ۶ هزار تومان نسبت به روز گذشته با قیمت یک میلیون و ۱۵۱ هزار تومان در بازار به فروش رسید. نیم سکه و ربع سکه نیز با افزایش ۳ هزار تومان و هزار تومان با قیمت های ۵۹۹ هزار تومان و ۳۱۸ هزار تومان در بازار عرضه شدند.

قیمت دلار آمریکا با افزایش ۳ تومان، با قیمت ۳ هزار و ۸۳۶ تومان در بازار به فروش رسید. یورو اروپا ۴ هزار و ۲۴۸ تومان، پوند انگلیس ۴ هزار و ۸۴۵ تومان و لیر ترکیه هزار و ۶۰ تومان است.

قیمت دلار در بازار حدود ۱۰۰ تومان با قیمت دستوری اختلاف دارد و این برخی را ترغیب می‌کند که با ایستادن در صف و تهیه دلار ارزان، آن را در بازار بفروشند و سود بادآورده حاصل کنند.

رییس اسبق کانون صرافان با اشاره به آسیب‌های پایین نگه داشتن دستوری نرخ ارز، متذکر شد: «مقررات اخیر شورای پول و اعتبار در خصوص تاسیس و ادامه فعالیت صرافی‌ها به علت نداشتن توجیه اقتصادی و نیز نداشتن توانایی برخی صرافان به تامین سرمایه و هزینه‌های مربوطه باعث شده بود که استقبال چندانی برای تطبیق از سوی صرافان قدیمی صورت نگیرد.»

سمیعی عنوان کرد: «به نظر می‌رسد برخی از مسوولان برای ترغیب صرافان دارای امکانات تصمیم گرفته‌اند با دادن طعمه‌ای لذیذ که همانا رانت دلاری ۱۰۰ تومان (در حال حاضر) باشد، تمایل آنان را به تمکین از مقررات جدید و تطبیق با شرایط آن  جلب کنند و همزمان صرافانی را که توانایی مالی برای تطبیق  دادن خود با آن مقررات غیرکارشناسی را ندارند، از گردونه رقابت حذف کنند.»خبرآنلاین

. WWW.hesabeman.IR

A photo posted by حساب من (@hesabeman.ir) on

برچسب ها

نظرات شما