ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۷:۵۶
ناحیه منو


آشنایی با کارت اعتباری بانک سامان

آسا‌کارت یک خدمت اعتباری جدید بانک سامان است که رفع نیازهای نقدینگی شما را امکان‌پذیر می‌کند. از این کارت می‌توانید در خریدهای‌تان به‌عنوان جایگزین پول نقد یا سایر کارت‌های بانکی که به حساب شما متصل هستند، ...

آسا‌کارت یک خدمت اعتباری جدید بانک سامان است که رفع نیازهای نقدینگی شما را امکان‌پذیر می‌کند. از این کارت می‌توانید در خریدهای‌تان به‌عنوان جایگزین پول نقد یا سایر کارت‌های بانکی که به حساب شما متصل هستند، استفاده کنید.

مزایای آسا‌کارت اعتباری نسبت‎به سایر کارت‌های اعتباری چیست؟

 • بانک سامان از اولین بانک‌های کشور است که امکان درخواست کارت اعتباری را به‌صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعبه فراهم کرده است.
 • همه مشتریان بانک سامان و اشخاصی که مشتری ما نیستند، می‌توانند برای دریافت آسا‌کارت اعتباری درخواست دهند.
 • آسا‌کارت به‌صورت آنی صادر و در اختیار شما قرار می‌گیرد.
 • باز پرداخت بدهی کارت به‌صورت اقساطی در طول ۲۴‌ماه امکان‌پذیر است.
 • آسا‌کارت در قبال دریافت سفته‌های تضمینی به شما اعطا می‌شود و برای دریافت آن نیازی به وثیقه‌های دیگر ندارید.
 • می‌توانید پیش‌از مراجعه حضوری به شعبه، ازطریق ثبت اینترنتی درخواست خود، از سقف مبلغ اعتباری که به شما تعلق می‌گیرد مطلع شوید.
 • برای دریافت این کارت، نیازی به گردش حساب نیست.

نحوه دریافت تسهیلات اعتباری آسا‌کارت چگونه است؟

 1. ثبت درخواست: پس‌از مطالعه اطلاعات کامل این خدمت، با انتخاب دکمه “تأیید و ورود به سامانه” نسبت‌به ثبت درخواست خود اقدام کنید. همچنین می‌توانید به یکی از شعب سامان بیایید تا درخواست شما توسط همکاران ما ثبت شود. به‌محض ثبت درخواست، نتیجه به شما اعلام می‌شود. درنظر داشته باشید کد ملی شما به منزله کد رهگیری‌تان محسوب می‌شود.
 2. ارائه سفته و معرفی ضامن: اعطای آسا‌کارت اعتباری در قبال سفته تضمینی به میزان ۵۲‌ میلیون ریال و معرفی یک نفر ضامن معتبر امکان‌پذیر است.
 3. مراجعه به شعبه هایپراستار بانک سامان: پیش‌از سپری‌شدن یک‌ماه از زمان ثبت درخواست در سامانه اینترنتی، با همراه‌داشتن سفته و مدارک خود به شعبه هایپراستار بانک سامان به نشانی تهران، بلوار فردوس غرب، بزرگراه شهید باکری جنوب، مرکز خرید هایپراستار، واحد ۲ بیایید. درصورت عدم مراجعه تا یک‌ماه، لازم است دوباره درخواست خود را ثبت کنید.

نکته: چنانچه شما دارای سپرده‌ای بلندمدت با موجودی ۵۰ میلیون ریال یا بیشتر نزد ما هستید، نیازی به ثبت درخواست، ارائه سفته و معرفی ضامن ندارید. کافی‌ست با همراه داشتن مدارک هویتی خود شامل اصل شناسنامه و کارت ملی به شعبه هایپراستار بانک سامان بیایید و آسا ‌کارت اعتباری خود را دریافت کنید.روابط عمومی بانک سامان

برچسب ها

نظرات شما

  ممنون از اطلاعات خوبتون

  آرزو می گوید :

  من نفهمیدم دقیقا!!!میشه همون اول ۴م خرج کرد و در طی ۲۴ماه پرداخت کرد؟ با چه درصد سودی؟

  شهلا عزتی می گوید :

  ای بابا اینقدر روند رو سخت کردن که یعنی درخواست ندید!!

  نفیسی می گوید :

  شرایط دریافت این کارت سخت است و ارزش ندارد