ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۷:۴۹
ناحیه منو


آغاز جشنواره “من و تو و ما” بانک تجارت

هر یک از هموطنان می‌توانند با افتتاح حساب بانک تجارت به‌صورت انفرادی و یا با معرفی حداکثر چهار نفر اعضای خانواده بصورت خانوادگی در این جشنواره شرکت کرده و در هر دوره از این جشنواره ...

هر یک از هموطنان می‌توانند با افتتاح حساب بانک تجارت به‌صورت انفرادی و یا با معرفی حداکثر چهار نفر اعضای خانواده بصورت خانوادگی در این جشنواره شرکت کرده و در هر دوره از این جشنواره امکان برنده شدن جایزه تا سقف ۸۰۰ میلیون ریال را داشته باشند.

تنوع جوایز این جشنواره به این صورت است که در هر دوره یک جایزه ۴۰۰ میلیون ریالی به برنده اصلی و یک جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی به هر یک از اعضای خانواده، در مجموع تا ۸۰۰ میلیون ریال به خانواده برنده اعطاء می‌شود. همچنین در هر دوره ۵۰ جایزه کمک هزینه سفر با مبلغ ۱۵ میلیون ریال برای برنده اصلی و ۵ میلیون ریال به هر یک از اعضای خانواده اعطاء می‌شود.
در این جشنواره که از ۲۶ مهر الی ۲۹ اسفند برگزار می‌شود، ۱۱ دوره قرعه کشی هر دو هفته‌ یکبار برگزار می‌شود و شرکت کنندگان در جشنواره از این امکان برخوردارند که با حفظ موجودی خود تا ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ شانس دریافت جایزه ویژه دو میلیارد ریالی را داشته باشند.
جشنواره “من، تو، ما” با شعار “خانوادگی شرکت کنید، خانوادگی برنده شوید” با هدف ارتقاء اهمیت جایگاه خانواده ایرانی این امکان را برای مشتریان فراهم کرده که با افزودن همسر، پدر، مادر، خواهران، برادران و فرزندان بالای ۱۸ سال تا سقف چهار نفر امکان برنده شدن تمامی اعضای خانواده را فراهم کنند.بر اساس این خبر، حداقل مانده حساب جهت شرکت در این جشنواره ۵۰۰ هزار ریال بوده و به ازاء هر ۵۰۰ هزارریال موجودی ، در هر روز یک امتیاز تعلق می‌گیرد.

محمد مراد بیات مدیرعامل مرکز فرهنگ رسانی و آموزش بانکداری الکترونیک (فابا) نیز با اشاره به توجه ویژه بهIT  و ICT در سندهای بالادستی کشور و توجه ویژه به اقتصاد دانش بنیان در سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی گفت: بانکها در کشور ما پیش‌قراول استفاده از فناوری های الکترونیک برای بهبود خدمات خود بوده‌اند و آنچه که ما در این همایش پیگیر آن هستیم فراهم آوردن بستر لازم برای هم اندیشی ، همگرایی و هم افزایی در سطح ملی برای گردش موثرتر ۵۰ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری است که در زیربخشهای مختلف صنعت کشور هزینه شده است.
بیات افزود: از نگاه کارشناسان، بانکهای کشور همچنان دارای ظرفیتهای بسیار بالایی برای توسعه خدمات الکترونیک خود و ارتباطIT محور با دیگر بخشهای اقتصاد کشور هستند، ارتباطی که می تواند زمینه را برای آغاز یک تحول اساسی در اقتصاد کشور بوجودآورد. شکل گیری این بستر ارتباطی ضعفهای آماری و اطلاعاتی برنامه‌ریزان کشور را به حداقل می رساند . تلاش ما این است که همایش تخصصی بانکها و شرکتهای فناوری اطلاعات با رویکرد برنامه ششم توسعه ، مهمترین موضوعات مرتبط با تقویت نقش IT در پیشرفت صنعت مالی کشور را بررسی کرده و بسترساز تدوین یک نقشه راه مناسب برای سرمایه گذاری متوازن و همه جانبه در این بخش باشد.روابط عمومی بانک تجارت

برچسب ها

نظرات شما