ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۵:۴۸
ناحیه منو


آغاز پیش‌فروش دنا و وانت آریسان

گروه صنعتی ایران خودرو قصد دارد به مناسبت ایام شعبانیه و سالروز آزادی خرمشهر، تعداد محدودی خودرو دنا را به صورت پیش فروش عرضه کند. این در حالی است که پیش‌فروش قطعی وانت آریسان نیز ...

گروه صنعتی ایران خودرو قصد دارد به مناسبت ایام شعبانیه و سالروز آزادی خرمشهر، تعداد محدودی خودرو دنا را به صورت پیش فروش عرضه کند. این در حالی است که پیش‌فروش قطعی وانت آریسان نیز از ۲۷ اردیبهشت همزمان با مبعث رسول اکرم (ص) آغاز شده بود.

در همین راستا معاون فروش و بازاریابی ایران خودرو با بیان اینکه بیشتر تعهدات خودرو دنا تحویل مشتریان شده است، اظهار کرد: تعداد اندکی از خودروهای پیش فروش شده در مرحله نخست عرضه این محصول، باقیمانده است که به زودی تحویل مشتریان خواهد شد.

مصطفی خان کرمی افزود: با توجه به تقاضای موجود در بازار داخل برای این خودرو، مرحله جدید پیش فروش خودروی لوکس دنا به صورت محدود از ابتدای خردادماه انجام خواهد شد.معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو چندی پیش از پیش فروش قطعی وانت آریسان هم‌زمان با عید بزرگ مبعث خبر داده بود.

خان کرمی با بیان این که وانت آریسان که از خانواده خودروهای کار محسوب می شود، موفق به گذراندن مراحل تجاری سازی و عرضه عمومی شده است گفته بود که پیش فروش اولین سری وانت آریسان دوگانه سوز با بهای ویژه هم زمان با مبعث پیامبر گرامی اسلام (ص) با قیمت قطعی و دریافت طی دو مرحله، از روز یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه آغاز شده است.

برچسب ها

نظرات شما

    بهمنزاده می گوید :

    قیمت خودروهای ایرانی تقریبا بالاست ترجیح میدهم از خودروهای قیمت پایین خارجی استفاده کنم