ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۹:۲۲
ناحیه منو


آموزش ویدیویی دیجیتال مارکتینگ

وبسایت مطرح مکتبخونه اقدام به برگزاری دوره آنلاین و ویدئویی دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آنلاین نموده است:چرا طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین؟ واژه‌ی کمپین، در سال‌های اخیر، بسیار استفاده می‌شود. دلیل آن هم، رشد استفاده ...

وبسایت مطرح مکتبخونه اقدام به برگزاری دوره آنلاین و ویدئویی دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آنلاین نموده است:

چرا طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین؟

واژه‌ی کمپین، در سال‌های اخیر، بسیار استفاده می‌شود. دلیل آن هم، رشد استفاده از فضای مجازی برای کارهای تبلیغاتی و جمعی است. واژه‌ی کمپین، در لغت به معنی پویش و کارزار است و در حوزه‌ی تبلیغات، به آن کمپین تبلیغاتی یا برنامه‌ی جامع تبلیغات، می‌گویند.

در سال‌های اخیر، اگر آگهی‌های شغلی و کاریابی را مشاهده کرده باشید، حتماً عنوان «کارشناس دیجیتال مارکتینگ» را به فراوانی دیده‌اید.

رشد روز افزون کسب و کارهای آنلاین و ایجاد ظرفیت گسترده‌ی فروش و تبلیغات در این فضا، نشان‌دهنده‌ی ضرورت آموزش دیجیتال مارکتینگ است. دارا بودن تجربه و تسلط، پیرامون طراحی و اجرای تبلیغات آنلاین برای کارشناسان و مدیران، مزایای فراوانی را از جمله؛ گسترش کسب و کار، افزایش فروش و بهره‌وری دارا است.

 

دوره‌ی طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین مکتب‌پلاس؛

امروزه، هزینه‌های نسبتاً پایین و در دسترس بودن رسانه‌های آنلاین، این حوزه را به فضایی بسیار داغ و جذاب، برای بازاریاب‌ها، تبدیل کرده است. اگر شما هم کسب و کاری برای خود دارید و یا قصد راه‌اندازی کسب و کار جدیدی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم به تبلیغات آنلاین، توجه ویژه‌ای داشته باشید. البته برای این که بتوانید از هزینه‌های اضافی اجتناب کنید و اثربخشی کمپین‌های خود را بالاتر ببرید، پیشنهاد می‌کنیم تا جایی که می‌توانید، دانش خود را در این زمینه در سایتهایی مانند مکتبخونه و هاب اسپات، بالا ببرید.

 

طول دوره؛

برای گذراندن و تکمیل دوره، حدود ۳۰ ساعت زمان نیاز است. به همین دلیل، پس از ثبت نام، درس به مدت ۴ هفته به طور کامل در دسترس شما قرار خواهد گرفت و بعد از آن، تنها به ویدیوها دسترسی خواهید داشت و پروژه‌ها تصحیح نخواهند شد. بعد از اتمام این دوره و در صورت تمایل به تصحیح پروژه‌ها ، می‌توانید دوره را به صورت ماهانه، تمدید کنید.

 

پیش‌نیاز دوره؛

پیش‌نیاز علمی خاصی برای این دوره وجود ندارد.

 

ارزیابی دوره؛

برای تکمیل فرآیند آموزش و ارزیابی، علاوه بر آزمون‌ها، پروژه‌هایی در طول دوره، در نظر گرفته شده است.

 

آموزش ویدیویی دیجیتال مارکتینگ

 

برچسب ها

نظرات شما