ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : دوشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۶:۲۵
ناحیه منو


ابراز علاقه سنگاپوری ها برای ورود به بازار ایران

به گزارش حساب من یک کارشناس اقتصادی از سنگاپور از ابراز علاقه سنگاپوری ها برای ورود به بازار ایران سخن گفت و نسبت به ابراز علاقه بازدیدکنندگان ایرانی و خارجی نمایشگاه در دو روز گذشته اظهار ...

به گزارش حساب من یک کارشناس اقتصادی از سنگاپور از ابراز علاقه سنگاپوری ها برای ورود به بازار ایران سخن گفت و نسبت به ابراز علاقه بازدیدکنندگان ایرانی و خارجی نمایشگاه در دو روز گذشته اظهار شگفتی کرد و خاطره حضور در ایران را بسیار به یاد ماندنی دانست.به گفته وی، رابطه با ایران دارای ظرفیت های بسیاری در صنعت نفت و گاز است که با رفع تحریم های غرب علیه ایران می توان به اندازه کافی از این پتانسیل ها بهره گیری کرد.

وی در مورد امضای توافق نهایی ایران و کشورهای گروه ۵+١ ابراز امیدواری کرد و گفت: به نظر من رفع تحریم ها به کسانی که علاقه به ایجاد ارتباط با ایران دارند فرصت خواهد داد تا در عرصه های مختلف، فعالیت خود را شروع کنند.

وی بازار ایران را بسیار بکر دانست چرا که شرکت های بسیار اندکی از سنگاپور در آن مشغول به فعالیت هستند و اظهار داشت: شرکت های بزرگ ایرانی از جمله شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی حفاری ایران علاقه مندی خود را برای خرید محصولات و خدمات این شرکت اعلام کرده اند.

بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی عصر روز گذشته(چهارشنبه)با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس و بیژن زنگنه وزیر نفت با شعار تقویت ساخت داخل با اتکا بر اصول اقتصاد مقاومتی آغاز بکار کرد.در نمایشگاه امسال بیش از هزار و ٢٠٠ شرکت داخلی و ۶٠٠ شرکت خارجی از ٢٩ کشور در فضایی به وسعت ۵٠ هزار متر مربع حضور دارند.

در بیستمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی هیئتهای تجاری و اقتصادی نروژ و لهستان و کشورهایی همچون ایتالیا، چین، آلمان، امارات متحده عربی، هند، ترکیه، روسیه، فرانسه، بلژیک، انگلستان، سنگاپور، موناکو، کره جنوبی، اوکراین، اسپانیا، اتریش، قزاقستان، سوئیس به صورت شرکت یا پاویون حاضر شده اند.نمایشگاه یادشده تا ١٩ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران دایر است.

برچسب ها

نظرات شما

    ازمون می گوید :

    البته سنگاپور بازار بسیارمهمی برای اقتصاد ایران بعد از توافق محسوب میشود