ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۹:۰۹
ناحیه منو


اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در وزارت نیرو

اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در وزارت نیرو علیرضا دائمی خواستار تخصیص کامل اعتبارات طرح های اقتصاد مقاومتی شد و با اشاره به اینکه دولت کمک دیگری نیز از ردیف دو درصدی پیش بینی کرده است ...

اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در وزارت نیرو

علیرضا دائمی خواستار تخصیص کامل اعتبارات طرح های اقتصاد مقاومتی شد و با اشاره به اینکه دولت کمک دیگری نیز از ردیف دو درصدی پیش بینی کرده است تا طرح های اقتصاد مقاومتی به نتیجه برسد گفت: منابع مالی ۱۷ طرح اقتصاد مقاومتی از محل اعتبارات سال ۹۵ و بخشی از اعتبارات داخلی وزارت نیرو و بخش دیگر نیز از ردیف دو درصدی که دولت در نظر گرفته، پیش بینی شده است.

وی اظهارداشت: ۱۷ موردی که دولت به وزارت نیرو ابلاغ کرد بخش عمده ای از آن مربوط به بهره وری و افزایش تولید در بخش آب و برق است، بخش های دیگری هم که ابلاغ شده شامل مشارکت مردم و تأمین آب و برق روستاهای بین ۱۰ تا ۲۰ خانوار است که این موارد از وظایف جاری وزارت نیرو محسوب می شود و باید توجه بیشتری شود.

دائمی اعتبارات سال ۹۵ وزارت نیرو را حدود ۷ هزار میلیارد تومان از محل اعتبارات عمومی اعلام کرد و افزود: بخشی از این اعتبارات باید صرف طرح های اقتصاد مقاومتی شود. وی افزود: چون می دانیم دولت فراتر از این بودجه نمی تواند بودجه ای به ما اختصاص دهد اولویت بندی و تقسیم بندی بودجه را رعایت کردیم که تعدادی از این ۱۷ طرح تا پایان امسال به بهره برداری برسد و تعدادی دیگر از طرح ها نیز آغاز شود.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت نیرو تاکید کرد: همه ۱۷ طرح اقتصاد مقاومتی باید پیشرفت معینی داشته باشد و هر دو هفته یک بار گزارشی از پیشرفت طرح ها به دولت ارسال کنیم.

برچسب ها

نظرات شما