ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۶ مرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۳:۳۰
ناحیه منو


احضار طیب نیا به مجلس

احضار طیب نیا به مجلسعضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ضمن بیان مطلب فوق با اشاره به اینکه توجه بیش از اندازه دولت به مسایل خارجی و بین المللی منجر به سردرگمی تیم ...

احضار طیب نیا به مجلس

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ضمن بیان مطلب فوق با اشاره به اینکه توجه بیش از اندازه دولت به مسایل خارجی و بین المللی منجر به سردرگمی تیم اقتصادی در اداره کشور شده است، اظهار داشت: وزیر اقتصاد بایستی با شرایط و امکانات حال حاضر کشور، اقدام به برنامه ریزی و مدیریت نماید این در حالی است که در ماه های گذشته نیز اعلام برنامه های آقای طیب نیا در صحن علنی مجلس تنها از روی ترس بوده و عملی در اجرای آن وجود نداشته است.

زمانیان دهکردی در ادامه افزود: دولت یازدهم و تیم اقتصاد کشور، بایستی اقدام به تقویت زیرساخت های بخش تولید داخل کشور نمایند که ثمره آن در صورت حصول و یا عدم حصول توافق هسته ای به نفع اقتصاد کشور خواهد بود.

وی، وضعیت تولید داخل کشور را بسیار نا بسامان عنوان کرد و گفت: در حال حاضر، تیم اقتصادی کشور از نا هماهنگی، عدم تعامل و برنامه ریزی ریزی مناسب، عدم هم پوشانی و همچنین عدم هم افزایی در روند مدیریتی رنج می برد که این امر منجر به وقوع شرایط اقتصادی حال حاضر کشور شده است. نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون آنچه که از شواهد مشخص است و ظاهراً دولت هیچ گونه برنامه اقتصادی ندارد و در اجرای بسیاری از برنامه های اقتصادی ناکارآمد و ضعیف بوده به گونه ای که وضعیت معیشت مردم نسبت به دوره های قبل دشوارتر و گرانی ها نیز در روندی افزایشی قرار گرفته است.

دهکردی در پایان خاطرنشان کرد: اکنون به طور جدی خواهان حضور وزیر اقتصاد طی روزهای آینده در صحن علنی مجلس می باشیم و بایست آقای طیب نیا جوابگوی مطالبات مردم و نظام باشد زیرا تداوم شرایط فعلی، افزایش بیکاری، فساد و ورشکستگی بخش تولید داخلی کشور را به همراه خواهد داشت.

برچسب ها

نظرات شما

    سینایی می گوید :

    متاسفانه اقتصاد کشور در حالت ضعف نشان مدهد این در حالی است که بایستی تیم اقتصادی دولت با قدرت کار کند و وضعیت اقتصادی را به نفع مردم وکشور پیش ببرد ه