ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۹:۱۵
ناحیه منو


اخبار صنایع بورسی و بانکی داخلی

به گزارش اخبار مالی اقتصادی حساب من صنعت بانک و بیمه در بورس طی  هفته اول آبان ماه سال 1395  با رشد اندکی  مواجه شده  و توانستند به همراه دیگر صنایع بورسی  بازدهی  مناسبی را ...

به گزارش اخبار مالی اقتصادی حساب من صنعت بانک و بیمه در بورس طی  هفته اول آبان ماه سال ۱۳۹۵  با رشد اندکی  مواجه شده  و توانستند به همراه دیگر صنایع بورسی  بازدهی  مناسبی را برای سهامداران خود در نظر بگیرند.در هفته اول آبان  ماه سال ۱۳۹۵ نماگرهای  بورسی با جهش روبرو شده و شاخص کل در این هفته  با حدود ۱۰۰۰ واحد افزایش از رقم ۷۸ هزار و ۳۸۷ واحد به ۷۹ هزار و ۲۹۹ واحد رسید  و به همراه آن صنایع بورسی همچون بانک و بیمه نیز رشد کردند .

در صنعت بیمه  ، نماد بیمه دانا در کل هفته مثبت دادوستد شده  و از قیمت ۲۱۷۰ ریال به ۲۲۷۹ ریال رسید که حدود ۵ درصد بازدهی داشت.  نماد شرکت بیمه البرز نیز با رشد ۹درصدی روبرو شده و از قیمت ۱۳۳۰ ریال به مبلغ  ۱۴۷۰ ریال رسید.
بیمه آسیا شرایط  بهتری نسبت به بقیه نمادها داشته   وحدود  ۱۲ درصد رشد داشته و از ۱۳۳۶ ریال به ۱۴۹۷ ریال رسید.حجم معاملات  بیمه آسیا در هفته جاری به  ۲۱  میلیون سهم رسید که حدود ۲۷ میلیارد ریال بود.
بیمه ما نیز در هفته گذشته در روز اخر هفته بهترین شرایط را داشت و با صف خرید روبرو شد اما در طول هفته شرایط چندان مناسبی نداشت اما توانست ۹درصد بازدهی را برای سهامارن خود ثبت کند. صنعت بانک در بورس همچنان درگیر  مجامع خود بوده و تعدادی از نماد ها همچنان بسته هستند  در بین نمادهای بانکی نماد بانک سینا ، تجارت ، ملت و صادرات  همچنان بسته هستند .
بانک حکمت در هفته گذشته شرایطی بهتر از دیگر نمادهای بانکی داشت و با وچود آنه در روز اخر هفته در دامنه منفی داد وستد شد توانست حدود ۵درصد بازدهی را ثبت کند. اما دیگر نمادهای بانکی همچون   نماد بانک انصار  ، پارسیان ، خاورمیانه ،  اقتصاد نوین  و کارآفرین شرایط چندان مناسبی نداشتند.

برچسب ها

نظرات شما