ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۸:۵۴
ناحیه منو


استراتژی کمپین دیجیتال مارکتینگ

باتوجه به رشد روزافزون گرایش به کسب و کارهای اینترنتی و تخصصی شدن تبلیغات آنلاین و بازاریابی آنلاین و البته با توجه مزایای فراوانی که نسبت تبلیغات سنتی دارد، حضور علمی و بابرنامه در فضای ...

digital marketing strategy

باتوجه به رشد روزافزون گرایش به کسب و کارهای اینترنتی و تخصصی شدن تبلیغات آنلاین و بازاریابی آنلاین و البته با توجه مزایای فراوانی که نسبت تبلیغات سنتی دارد، حضور علمی و بابرنامه در فضای مجازی امری ضروری است.

استراتژی کمپین دیجیتال مارکتینگ

برای هر مدیر دیجیتال مارکتینگ واجب است با تهیه برنامه و پلن مارکتینگ برای تحقق اهداف بازاریابی اینترنتی مجموعه خود تلاش کند و در این راه میبایست نکات زیر را مدنظر قرار دهد:

 • بررسی دقیق وضعیت کنونی
 • بررسی دقیق رقبا
 • بررسی دقیق مخاطبین (پرسونا)
 • بودجه
 • امکانات و محدودیت ها
 • اهداف کوتاه مدت و بلندمدت

بررسی چک لیست سئو، مدیریت شبکه های اجتماعی، برگزاری کمپینهای موفق بازاریابی و…. تنها یکی از اجزای مارکتینگ پلن و استراتژی کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ میباشند.

چگونه یک کمپین تبلیغاتی آنلاین اجرا کنیم؟

برای راه اندازی و مدیریت کمپین تبلیغاتی با استفاده از ابزارهای دیجیتال لازم است ابتدا هدف خود را بصورت شفاف مشخص کنید:
۱. برندینگ ۲.جذب مخاطب و سرنخ ۳.فروش
در مرحله بعد برای هرکدام از ابزار و امکانات خود با استفاده از هدف مشخص شده برنامه زمانی و ریالی در نظر میگیریم.
ایمیل مارکتینگ، سوشال مدیا، تبلیغات بنری سایتهای مرتبط و…. تنها یکی از ابزار ما هستند.

قطعا اجرای کمپین در ابعاد کوچک و بصورت تست کمک شایانی برای شروع صحیح و پرقدرت به شما میکند و نظارت دقیق براساس معیارهای مشخص برروی کمپین باعث افزایش بازدهی و کیفیت کمپین بازاریابی ما خواهد شد.

دانشمندان معتقدند مسیر بازاریابی از بازاریابی مولتی چنل به بازاریابی همه جانبه سوق پیدا میکند و مهمترین وظیفه کارشناسان دیجیتال مارکتینگ و شبکه های اجتماعی، هماهنگ کردن و بهینه سازی کانالها و فرایندهای تبلیغاتی می‌باشد.

در تمامی اجزا نیاز است شما برای کوتاه مدت اهداف رشد پله به پله در نظر گرفته و فرصتها را برای هک رشد کسب و کار خود از دست ندهید.

شراگیم مرادی
http://sheragim.ir/digital-marketing-strategy

برچسب ها

نظرات شما

  Anita می گوید :

  وام! وام!! وام!!!
  آیا شما به دنبال یک شرکت اعتباری معتبر و اعتباری خصوصی هستید که وام را برای فرصت های زندگی فراهم می کند. ما انواع وام ها را در راه بسیار سریع و آسان، وام های شخصی، وام خودرو، وام های رهنی، وام های دانشجویی، وام های تجاری، وام های سرمایه گذاری، ادغام بدهی و خیلی بیشتر ارائه می دهیم. آیا بانکها و سایر موسسات مالی را رد کرده اید؟ آیا شما نیاز به یک وام تثبیت یا وام مسکن دارید؟ بیشتر به نظر نمی آید که ما اینجا هستیم تا همه مشکلات مالی خود را از گذشته دور کنیم. ما وام ها را به افراد و شرکت هایی که نیاز به کمک مالی دارند با نرخ ۲٪ قرض می دهیم. شماره امنیت اجتماعی لازم نیست و هیچ چک اعتبار لازم نیست، ۱۰۰٪ تضمین شده است. من می خواهم از این رسانه استفاده کنم تا به شما اطلاع دهم که ما کمک های قابل اعتماد و حمایتی را ارائه می دهیم و خوشحال خواهیم شد که وام خود را ارائه دهیم.
  سپس به ما یک ایمیل ارسال کنید: (anitagerardloanfirm@gmail.com) برای درخواست وام