ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۷:۲۶
ناحیه منو


استقبال اشخاص حقوقی از کارت بانکی بانک صادرات

بیش از ٧٧٠٠  کارت بانکی مجازی بانک صادرات ایران به اشخاص حقوقی ارایه شد، بانک صادرات ایران این بانک تا پایان مهر ماه امسال به بیش از ٧٧٠٠ نفر از اشخاص حقوقی کارت مجازی صادر ...

بیش از ٧٧٠٠  کارت بانکی مجازی بانک صادرات ایران به اشخاص حقوقی ارایه شد، بانک صادرات ایران این بانک تا پایان مهر ماه امسال به بیش از ٧٧٠٠ نفر از اشخاص حقوقی کارت مجازی صادر و تحویل نموده است که در مقایسه با ماه مشابه سال قبل این تعداد رشد ٨۴ درصدی را نشان می دهد .

بر اساس این گزارش کارت بانکی مجازی خدمتی دیگر از بانک صادرات ایران است که تخصیص یک شماره کارت ١۶ رقمی به درخواست کننده محصول، برقراری امکان جمع آوری وجوه از طریق انتقال وجه از هر یک از کارتهای عضو شتاب به شماره کارت تخصیصی داده شده، برقراری امکان تخصیص شماره کارت به مشتریان حقوقی نظیر سازمان ها و شرکتهای بزرگ دارای شعب گسترده و رفع محدودیت تخصیص کارت به مشتریان حقوقی از جمله مزایای کارت مجازی بانک صادرات ایران می باشند .
گفتنی است شماره شانزده رقمی متصل به حساب متمرکز صرفا جهت واریز وجوه به اشخاص حقوقی و با هدف برقراری امکان واریز وجه به اشخاص حقوقی از طریق دستگاههای خودپرداز است .
این سرویس با درخواست کتبی صاحب یا صاحبان امضاء حساب حقوقی از شعبه ای که در آن حساب دارند و تشخیص مسئول شعبه و تأیید مدیریت استان یا منطقه قابل ارایه می باشد و صاحبان امضا می بایست چک بلا محل منجر به کیفر خواست و مطالبات معوق تسویه نشده نداشته باشند و دارای آدرس ثابت باشند .

بانک صادرات ایران این بانک در راستای جلب رضایت مشتریان، ارتقای کیفی خدمات، تنوع بخشی به محصولات و توسعه بانکداری الکترونیک، نسبت به صدور و تحویل انواع کارت بانکی به مشتریان و متقاضیان دراسرع وقت اقدام  نموده و بر این اساس تا پایان مهر ماه امسال بیش از ۴٣ میلیون کارت الکترونیکی بانکی صادر و تحویل مشتریان نموده است که از این تعداد،بیش از٢٨ میلیون کارت مربوط به سپهر کارت های صادره میباشد.
این گزارش حاکی است از بین انواع کارت بانکی الکترونیکی، کارتهای سپهر با توجه به قابلیتهای زیاد آن که امکان دریافت و انتقال وجه از طریق دستگاههای خودپرداز، خرید online از طریق بسترهای اینترنتی، خرید با استفاده از دستگاههای پایانه فروش و… را برای مشتریان فراهم میسازد بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.
گفتنی است دارندگان کارت بانکی سپهرکارتها میتوانند از خدمات متنوع دستگاههای خودپرداز، خدمت  پرداخت تلفنی قبوض و تلفنبانک  صدای سپهر (٠٩۶٠٢)،سامانه #٧١٩*, پایانههای فروش نصب شده در فروشگاههای معتبر سراسر کشور و دستگاههای کارتخوان شعب استفاده نمایند.روابط عمومی بانک صادرات

برچسب ها

نظرات شما

  شایان می گوید :

  سپهر بسیار کارت خوبی است ولی در مورد این کارت باید بیشتر بررسی کرد

  صفیه صدر می گوید :

  برم ببینم این خدماتو واقعا ارائه می دن یا نه

  شینا سهابی می گوید :

  من خدمات بانک صادراتو دوست دارم کلا