ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۸:۴۸
ناحیه منو


استقبال گسترده از وام ۲۵ میلیون تومانی خودرو

استقبال گسترده از وام ۲۵ میلیون تومانی خودرو  به گزارش حساب من مجتبی خسرو تاج قائم مقام وزیر صنعت خبر داد، از صبح امروز تا کنون که طرح جدید فروش خودرو با وام ۲۵ میلیون تومانی ...

استقبال گسترده از وام ۲۵ میلیون تومانی خودرو

 

به گزارش حساب من مجتبی خسرو تاج قائم مقام وزیر صنعت خبر داد، از صبح امروز تا کنون که طرح جدید فروش خودرو با وام ۲۵ میلیون تومانی عملیاتی شد، ۵ هزار خودرو که ۹۹ درصد آن پراید، پژو و تندر بوده، به فروش رفت.

وی در خصوص اینکه چرا مدت بازپرداخت وام خودرو از ۷ سال به ۴ سال کاهش یافت، گفت: از آنجایی که بانک مرکزی خرید دین را ۴ ساله تعیین کرد، خودروسازان هم از بازپرداخت ۴ ساله استقبال کردند، البته خودروساز می تواند اقساط را ۷ سال تعیین کند و در این خصوص مختار است.خسرو تاج افزود: بانک های ملت، تجارت، سپه و صادرات چهار بانک عامل برای پرداخت وام خودرو هستند. وام ماشین آلات بخش کشاورزی را هم بانک کشاورزی پرداخت می کند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در این طرح کپی شناسنامه و کارت ملی متقاضی و برخی مدارک مشابه روش های جاری نقد و اقساط شرکت است. واریز مبلغ پیش پرداخت خودرو نیز در نمایندگی و فقط به حساب گروه صنعتی ایران خودرو انجام خواهد شد.همچنین ثبت نام برای استفاده از تسهیلات ۲۵میلیون تومانی خرید خودرو بنا بر کد ملی افراد صورت می گیرد و هر فرد تنها یکبار می تواند از مزایای این طرح استفاده کند.

 

برچسب ها

نظرات شما