ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۵:۴۶
ناحیه منو


اطلاعیه موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج پیرامون شایعات اخیر

اطلاعیه موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج پیرامون شایعات اخیرموسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج (ع) با نیت ارائه خدمات صادقانه با پشتوانه ای غریب به یک دهه، منشاء خدمات ارزنده ای در کشور می ...

اطلاعیه موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج پیرامون شایعات اخیر

موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج (ع) با نیت ارائه خدمات صادقانه با پشتوانه ای غریب به یک دهه، منشاء خدمات ارزنده ای در کشور می باشد. همانطور که پیشتر عرض نمودیم مسئولین موسسه خود را ملزم و مکلف به همکاری با بانک محترم مرکزی، حسابرسان منتخب ایشان و دیگر نهادهای ذیربط دانسته و می داند.
ار آنجا که لازمه این مهم و پیشرفت در روند صدور مجوز که در نهایت منجر به رفع دغدغه سپرده گذاران گرامی خواهد شد ایجاد فضایی آرام به دور از تنش و هیاهو می باشد. لذا جهت تسریع در انجام امور مجدداً خواهشمند است از ایجاد هر گونه تجمع که باعث اخلال در روند امور خواهد شد خودداری فرمایید تا مسئولین مربوطه بتوانند به رسالت خویش که همانا صیانت از حقوق سپرده گذاران و سهام داران محترم می باشد به نحو شایسته عمل نمایند.
مردم و سپرده گذاران عزیز مطمئن باشند در فضایی آرام و بدون تنش این موسسه توانایی پرداخت و انجام همه تعهدات خود را به نحو احسن دارد. ضمناً از مسئولین محترم بانک مرکزی خواهشمندیم با توجه به همکاری موسسه در تمام ابعاد نسبت به تسریع در فرآیند صدور مجوز اقدام فرموده و اطلاع رسانی مناسبی به سپرده گذار معزز داشته باشند.

برچسب ها

نظرات شما

    سام می گوید :

    برید خدارو شکر کنید که مسولیت رسیدگی به پرونده موسسه ثامن الحجج با ما که مشتری شما هستیم نیست مگر کاری باهاتو میکردم که با جهنمان تو جهنم نمی کنن ، شما اگر وجدان داشتید و خدارو میشناختید با چه حقی این استرس به مردم مسلمان ایران وارد میکنید