ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : پنجشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۲۱:۵۱
ناحیه منو


اظهارات اژه ای پیرامون حقوق بالای مدیران بیمه

به گزارش پایگاه مالی اقتصادی حساب من سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به اخبار منتشر شده در خصوص حقوق‌های چند ده‌میلیونی برخی مدیران بیمه گفت: تاکنون در این خصوص کسی به‌عنوان جرم گزارشی به قوه ...

به گزارش پایگاه مالی اقتصادی حساب من سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به اخبار منتشر شده در خصوص حقوق‌های چند ده‌میلیونی برخی مدیران بیمه گفت: تاکنون در این خصوص کسی به‌عنوان جرم گزارشی به قوه قضائیه نداده است.

غلامحسین محسنی‌اژه‌ای در نود و ششمین جلسه در سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه وزیر اقتصاد اخیراً اعلام کرده برخی مدیران بیمه در حد ۱۸۰ میلیون تومان در ماه حقوق گرفته‌اند و آیا این مسئله از سوی دفتر قضایی قابل تعقیب است یا خیر، گفت: من صحبت‌های آقای طیب‌نیا را گوش ندادم و اعداد و ارقام در این رابطه مختلف است اما چنانچه تخلفی صورت گرفته باشد آقای طیب‌نیا و مسئولان ذی‌ربط باید گزارش کنند و چنانچه توانسته‌اند محمل قانونی برای آن پیدا کنند دستگاه قضایی به آن وارد نمی‌شود بلکه خودشان باید موضوع را دنبال کنند و اگر اصلاحی باشد خودشان انجام دهند.

وی تأکید کرد: دستگاه قضایی زمانی ورود می‌کند که جرمی انجام شده باشد و تا الآن کسی در این خصوص به‌عنوان جرم گزارشی به قوه قضائیه نداده است.

اژه‌ای در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه برخی شنیده‌ها حاکی از بازداشت مسئول دفتر یکی از معاونان ارشد صدا و سیما دارد، گفت: در این خصوص اطلاعی ندارم اما موردی در استان خراسان شمالی اعلام شده بود مبنی بر اینکه یکی از مدیران سابق صدا و سیمای استان بازداشت شده است که پس از پیگیری‌ها پاسخ دادند چنین چیزی نیست بلکه یک مطلبی اتفاق افتاده و آن فرد احضار شده و حتی هنوز قراری صادر نگردیده.

برچسب ها

نظرات شما