ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۷:۲۱
ناحیه منو


اعطای تسهیلات با نرخ سود ۲۲ درصد توسط بانک آینده

به گزارش "حساب من" با توجه به نیاز مردم و لزوم پاسخ‌گویی بانک‌ آینده به بخشی از این نیازها، طراحی خدمات و محصولات جدید اعتباری، به‌ویژه برای مشتریان اعتباری خرد، یکی از وظایف اصلی بانک ...

به گزارش “حساب من” با توجه به نیاز مردم و لزوم پاسخ‌گویی بانک‌ آینده به بخشی از این نیازها، طراحی خدمات و محصولات جدید اعتباری، به‌ویژه برای مشتریان اعتباری خرد، یکی از وظایف اصلی بانک آینده در راستای تحقق اصل ارزش‌آفرینی برای مشتریان، توسعه خدمات اعتباری و توزیع مناسب اعتبارات بانک، بین اقشار مختلف جامعه و مشتریان گرامی است.

تسهیلات خرد، با قابلیت بازپرداخت اقساطی، همواره یکی از نیازها و درخواست‌های اصلی بسیاری از مشتریان بانک است که با توجه به تنوع و گستردگی مقوله پرداخت تسهیلات در قالب عقود مبادله‌ای و هم‌چنین نقش و کارکرد این عقود در تأمین نیازهای مالی اکثریت افراد جامعه و مشتریان، طرح اعتباری «ارزش» در راستای پاسخ‌گویی مناسب به این نیاز مشتریان محترم بانک معرفی گردید.

در قالب این طرح، تسهیلات خرد با بازپرداخت اقساطی در قالب عقود مربوط، تا سقف مبلغ ۵۰۰ (پانصد) میلیون ریال برای هر فرد حقیقی یا حقوقی، حسب نیاز مشتری با اقساط ۳۶ تا ۶۰ ماهه و نرخ سود تسهیلات ۲۲ درصد ارائه می‌شود.

شایان ذکر است؛ تاکنون بانک آینده با ارائه بسته‌های اعتباری گوناگون، گسترده و متنوع در قالب طرح‌های مختلف، سعی نموده است؛ در چارچوب مقررات و ضوابط ابلاغی توسط بانک مرکزی ج.ا.ایران و هم‌چنین در راستای سیاست افزایش دسترسی هم‌وطنان و مشتریان گرامی به تسهیلات بانکی برای تمام سطوح و اقشار جامعه، خدماتی متمایز و ارزش‌آفرین را ارائه نماید. از جمله سایر طرح های اعتباری بانک آینده، می‌توان به طرح های اعتباری «زندگی»، «رویش»، «ترنج» و «اعتبار» اشاره نمود. برای استفاده از این تسهیلات کافی است از مشاوره نزدیک ترین شعب در نزدیکی خود بهره ببرید.

از دیگر خدمات بانک آینده میتوان به سامانه همیار مشتری نام برد.

در حال حاضر خدماتی که از طریق این سامانه قابل ارائه به مشتری خواهد بود شامل موارد زیر است:

– درخواست واریز

– درخواست انتقالی

– درخواست برداشت

– درخواست چک بانکی

– درخواست چک بین بانکی

– درخواست پرداخت الکترونیکی بین بانکی (پایا)

– دستور پرداخت سامانه «تسویه ناخالص آنی» (ساتنا)

– دستور عدم پرداخت وجه چک روابط عمومی بانک آینده

 

برچسب ها

نظرات شما

    ali می گوید :

    akhbare boorsi bezarid