ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۸:۳۹
ناحیه منو


افزایش هنگفت درآمد توئیتر

توئیتر در سال 2016 حدود 638 میلیون دلار درآمد کسب کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن، با کاهش 1 درصدی روبرو شد. مدیران ارشد اعلام کردند عمده درآمد از طریق تبلیغات ...

توئیتر در سال ۲۰۱۶ حدود ۶۳۸ میلیون دلار درآمد کسب کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن، با کاهش ۱ درصدی روبرو شد. مدیران ارشد اعلام کردند عمده درآمد از طریق تبلیغات ویدئویی به دست آمده است و هرچند این روند ادامه دارد، اما این کمپانی دچار نقصان درآمدزایی شده است.

افزایش هنگفت درآمد توئیتر
جک دورسی مدیر اجرایی توئیتر ضمن اعلام گزارش سال مالی ۲۰۱۶ تاکید کرد برنامه ۲۰۱۷ را با تنوع ویدئویی در بخش تبلیغات ادامه خواهد داد.

وی ریست کردن استراتژی از سوی تبلیغ‌کنندگان و گرایش به‌سوی مشتری مداری را برای ۲۰۱۷ تعریف کرده است.این در حالی است که توئیتر در فصل چهارم ۲۰۱۶ بیش از ۱۶۷ میلیون دلار (۲۳ سنت در هر سهم) ضرر داد.

کارشناسان وال استریت برای فصل چهارم ۱۲ سنت در هر سهم را پیش‌بینی کرده بودند که درست از آب درنیامد و رقمِ درآمد کل ۷۱۷ میلیون دلار نیز به ثمر ننشست.

در این گزارش از حضور ۳۱۹ میلیون کاربر فعال به‌صورت ماهانه خبر داده‌شده که در کنار آن، رشد ۱۱ درصدی کاربران به‌صورت ماهانه تأیید شده است.همچنین داستان‌های ترامپ نیز به افزایش درآمد توئیتر (به‌صورت اندک) کمک کرده است و به همین خاطر دورسی می‌گوید کاربران در هر جای دنیا هر روز یک خبر از توئیتر دریافت می‌کنند.khabaronline

برچسب ها

نظرات شما