ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : پنجشنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۹:۳۶
ناحیه منو


بانکداری به سبک داعش

به گزارش حساب من پیرامون بانکداری به سبک داعش در شهر موصل واقع در ۴۰۰کیلومتری شمال بغداد اعلام کردند که گروه تروریستی داعش نخستین بانک مخصوص به خود را برای تبدیل ارز و سپرده گذاری وهمچنین ...

به گزارش حساب من پیرامون بانکداری به سبک داعش در شهر موصل واقع در ۴۰۰کیلومتری شمال بغداد اعلام کردند که گروه تروریستی داعش نخستین بانک مخصوص به خود را برای تبدیل ارز و سپرده گذاری وهمچنین معاوضه پولهای کهنه با پولهای نو افتتاح خواهد کرد. این منابع تاکید کردند که بانک مذکور تحت عنوان “بانک اسلامی” در منطقه شرقی شهر موصل افتتاح خواهد شد.

این منابع عنوان داشتند: هدف گروه تروریستی داعش برای گشایش این بانک جمع آوری پول‌های کاغذی قدیمی و پول‌های خرد و همچنین حل و فصل مشکل سرقت و جیب بری که ساکنان این منطقه از آن رنج می‌برند است.

یک منبع آگاه در شهر موصل عنوان داشت: کارمندان این بانک از میان اعضای گروه تروریستی داعش انتخاب می‌شوند و هر عراقی اجازه دارد ۲۵۰ دینار (کمتراز یک دلار) را در این بانک تعویض کند. هر شهروند عراقی همچنین می‌تواند تا مبلغ ۲۵ هزار دینار را در این بانک تبدیل کنند.

این منابع در خصوص حامیان مالی داعش که به این گروه تروریستی کمک می‌کنند تا بانک مذکور را افتتاح کند اشاره‌ای نکردند. منابع محلی در شهر موصل عنوان داشتند که مسئولان تشکیلات تروریستی داعش به ساکنان این منطقه وعده دادند که وام بدون ربا کمتر از دو میلیون دینار به آن‌ها ارائه خواهد شد.

برچسب ها

نظرات شما

  حمار ۲۰۱۴ می گوید :

  پول بدون ربا رو خوب گفتین
  ربا میخوان یه درصد باشه میخواد به نام
  کارمزد چهار درصد باشه.

  امید می گوید :

  خبر جالبی بود

  اباذری می گوید :

  همینو کم داشتیم

  سهراب می گوید :

  داعش نتیجه کارهای بی حساب و کتاب عربستان قطر بحرین ودبی است

  تهوری می گوید :

  ای داد بیداد

  رنجبران می گوید :

  :(

  dogchi می گوید :

  khali jaleb bod