ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۷:۰۳
ناحیه منو


بانک رفاه کارگران عنوان برتر مدیریت راهبردی را کسب کرد

به گزارش حساب من براساس ارزیابی هیأت داوران دهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی‌های ایران، روابط عمومی بانک رفاه کارگران در بخش مدیریت راهبردی به عنوان روابط عمومی برتر شناخته شد.در مراسم اختتامیه این سمپوزیوم، ...

به گزارش حساب من براساس ارزیابی هیأت داوران دهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی‌های ایران، روابط عمومی بانک رفاه کارگران در بخش مدیریت راهبردی به عنوان روابط عمومی برتر شناخته شد.در مراسم اختتامیه این سمپوزیوم، برترین روابط‌‌عمومی‌های کشور درسطح ملی و استانی در بخش‌های مختلف معرفی شدند که طی آن روابط عمومی این بانک در حوزه مدیریت راهبردی، موفق به کسب این رتبه شد.


همچنین لوح « دوستدار روابط عمومی و ارتباطات» نیز به دلیل حضور موثر روابط عمومی این بانک در حوزه مسئولیت های اجتماعی و همراهی در پیشبرد رویدادهای علمی و فرهنگی، به عنوان نمادی از یک نهاد مسئول و اتخاذ رویکرد مشارکت گرایانه در انجام وظایف شهروندی و مشارکت در پیشبرد اهداف جامعه به روابط عمومی بانک رفاه کارگران اعطاء شد.
بنابراین گزارش دهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی ایران طی روزهای ششم و هفتم آبان‌ماه سال جاری با حضور استادان حوزه‌های ارتباطات و روابط‌عمومی داخلی و خارجی، مدیران و کارشناسان روابط عمومی ها، دانشجویان و فعالان این حوزه در مرکز همایش‌های بین المللی برج میلاد برگزار و طی آن سخنرانی‌های علمی و نشست‌های تخصصی توسط استادان و متخصصان این حوزه برگزار شد.
لازم به ذکر است در نخستین همایش بین المللی مدیریت رسانه که ۱۸ و ۱۹ آبان ماه سالجاری در محل سالن همایش های کتابخانه ملی برگزار شد از بانک رفاه کارگران تجلیل به عمل آمد.
در این همایش که با حضور جمعی از اساتید صاحب نام خارجی و داخلی و مسئولان کتابخانه ملی، معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد و اصحاب خبر و رسانه برگزار شد، دکتر علی اکبر فرهنگی پدر علم مدیریت رسانه و بنیانگذار این رشته درکشور به مشتری مداری بانک رفاه کارگران و نقش مؤثر تعهد اجتماعی، پاسخگویی و مسئولیت پذیری این بانک اشاره کرد.گفتنی است بانک رفاه کارگران ۸ سال متوالی رتبه نخست مشتری مداری را از آن خود کرده بود و در حوزه مسئولیت های اجتماعی اقدامات ارزنده ای در حمایت از بیماران صعب العلاج، زندانیان معسر و مدرسه سازی و … انجام داده است.روابط عمومی بانک رفاه کارگران
ر

برچسب ها

نظرات شما

    میترا رهامی می گوید :

    چه خبر خوبی

    مدیریت راهبردی اصلا چی هست!؟

    nina می گوید :

    tabrikk beheshon