ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۲۰:۰۷
ناحیه منو


بانک پاسارگاد کارفرمای نمونه معرفی شد

به گزارش حساب من در همایش "تکریم کارفرمایان کارآفرین نمونه اداره کل تأمین‌اجتماعی غرب تهران بزرگ" که در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ و در محل هتل ورزش برگزار شد، از بانک پاسارگاد به عنوان کارفرمای ...

به گزارش حساب من در همایش “تکریم کارفرمایان کارآفرین نمونه اداره کل تأمین‌اجتماعی غرب تهران بزرگ” که در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ و در محل هتل ورزش برگزار شد، از بانک پاسارگاد به عنوان کارفرمای نمونه در سال ۱۳۹۴، با اهدای لوح تقدیر و تندیس، تجلیل به عمل آمد.
این تجلیل به ‌پاس تلاش‌های ارزشمند بانک‌پاسارگاد در هدایت مجموعه تحت‌ پوشش خود و در راستای تأمین امنیت سرمایه‌انسانی و تعامل دوسویه کارفرما و سازمان تأمین‌اجتماعی صورت گرفت.
در بخشی از لوح تقدیر اهدایی به بانک‌ پاسارگاد آمده‌است: ” کارفرمایان پیشگامان جدید عرصه‌های اقتصادی می‌باشند و پیشرفت و توسعه جامعه ایرانی مدیون تلاش این عزیزان است. در سالی که با تدبیر مقام معظم رهبری، سال دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی نامگذاری گردید، فعالیت‌های اقتصادی، زیربنا و نقشه راه کلیه فعالیت‌ها و محور حرکت جامعه به سوی آینده روشن مدنظر قرار گرفت. در این راستا توسعه پایدار، مقاوم‌سازی، تولید ملی، ایجاد اشتغال، افزایش بهره‌وری و استفاده از دانش و فن‌آوری روز دنیا جهت ارتقای سطح کمی و کیفی کار، به عنوان شاخص‌های انتخاب کارگاه و کارفرمای نمونه معرفی گردید.”

برچسب ها

نظرات شما