ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۶:۲۱
ناحیه منو


بهترین زمان خرید طلا ؟

تازه ترین تحلیل بیزینس لاین نشان می دهد که بهترین زمان خرید طلا در شرایط کنونی زمانی است که قیمت این فلز زرد به کمتر از ۱۲۵۵ دلار در هر اونس برسد.  به گزارش پایگاه اینترنتی ...

تازه ترین تحلیل بیزینس لاین نشان می دهد که بهترین زمان خرید طلا در شرایط کنونی زمانی است که قیمت این فلز زرد به کمتر از ۱۲۵۵ دلار در هر اونس برسد.  به گزارش پایگاه اینترنتی بیزینس لاین، انتشار بیانیه فدرال رزرو آمریکا روز گذشته موجب کاهش ۲ درصدی قیمت جهانی طلا شده ولی امروز جمعه بار دیگر قیمت این فلز زرد با افزایش نسبی روبرو شده است. بر اساس این گزارش فدرال رزرو آمریکا در بیانیه ای بر اتخاذ رویکرد صبر برای افزایش نرخ بهره تاکید کرده ولی کلمه “زمان قابل توجه” را نسبت به بیانیه قبلی حذف کرده است که این نشان می دهد احتمال افزایش زودتر نرخ بهره آمریکا بیشتر شده است.

به اعتقاد تحلیلگران اقتصادی قیمت طلا در شرایط کنونی قادر به شکستن سطح مقاومتی ۱۳۰۰ دلاری نخواهد بود. قیمت طلا در کوتاه مدت بین ۱۲۶۵ تا ۱۲۹۵ دلار در هر اونس تثبیت خواهد شد. البته اگر طلا بتواند سطح مقاومتی ۱۳۰۰ دلاری را بشکند به زودی به بیش از ۱۳۲۵ دلار نیز خواهد رسید.اگر سطح حمایتی ۱۲۶۵ دلاری نیز شکسته شود قیمت طلا ابتدا به ۱۲۵۵ دلار و سپس ۱۲۳۵ دلار نیز کاهش خواهد یافت.

با این وجود بررسی بهترین زمان خرید طلا را باید در دو بازه کوتاه مدت و بلند مدت بررسی کرد.

برچسب ها

نظرات شما

  تو محرم و صفر بهتره به نظرم

  مروارید می گوید :

  درحال حاضر برای خرید طلا مناسب است

  اراسته می گوید :

  البته در شرایط بازار طلای ایران فرق میکند

  اباذری می گوید :

  هیچوقت به نظرم بهترینه

  mazaheri می گوید :

  hichvaght pole manyeki nemirese