ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۶ مرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۳:۲۰
ناحیه منو


بیمه ایران پرداخت خسارت بیمه توسعه را به عهده گرفت

به گزارش حساب من سخنگوی قوه قضاییه از بازداشت مسئول بیمه توسعه خبر داد و گفت: بیمه ایران متکفل بیمه توسعه شده و پرداخت خسارت بیمه است.حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در هفتاد و ششمین نشست خبری خود ...

به گزارش حساب من سخنگوی قوه قضاییه از بازداشت مسئول بیمه توسعه خبر داد و گفت: بیمه ایران متکفل بیمه توسعه شده و پرداخت خسارت بیمه است.حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در هفتاد و ششمین نشست خبری خود درباره پرونده بیمه توسعه اظهار داشت: این پرونده در دولت و در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی و دادگستری تهران در حال بررسی است.

وی ادامه داد: هیئت حسابرسی تشکیل شده و شورایعالی بیمه و بیمه مرکزی نیز در این خصوص جلساتی را تشکیل داده‌اند و تصمیماتی اتخاذ شده است.
اژه‌ای گفت:‌ براساس مصوبه بیمه مرکزی و شورای عالی بیمه مقرر شد تکفل (مسئولیت‌های) بیمه توسعه را بیمه ایران در اختیار بگیرد.
سخنگوی قوه قضاییه افزود: بازپرس پرونده برای دادستانی نوشته‌اند کسانی که به این دلیل به زندان می‌روند آزاد شوند تا بتوانند به تعهدات خود عمل کنند.
وی با اشاره به اینکه مسئول بیمه توسعه بازداشت است، گفت: وی اعلام کرده حاضر است تمام املاک خود را در رهن بیمه و یا تملک بیمه ایران قرار دهد تا بتواند به تعهدات خود عمل کند.
در ادامه این جلسه اژه‌ای در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری مبنی بر تأسیس پلیس جرایم اقتصادی و اینکه آیا تأسیس آن منافاتی با قانون دارد، گفت: نیروی انتظامی ضابط قوه قضاییه است و رأساً می‌تواند اقدام کند و قوه قضاییه نیز اگر دستوری بدهد باید انجام شود.

پرداخت خسارت بیمه

 

برچسب ها

نظرات شما

  حمیدرضا می گوید :

  این مسله را دولت باید جدی بگیرد و مدیرانی که قصور کرده اند مجازات کند

  مانی می گوید :

  باتشکر از مسوولین قوه قضاییه مدیران بیمه مرکزی هم به علت کوتاهی در نظارت بر بیمه بی مسوولیت توسعه باید محکمه شوند. این بی مسوولیتی بیمه مرکزی باعث می شود مردم قید تمام شرکت های بیمه را بزنند وبه امید بیمه ها برنامه ریزی نکنند واقعا بیمه مرکزی غیر از گرفتن حقوق وعوارص سالانه وماهانه از این شرکتها نظارت دیگری هم روی انها داشته یا فقط حواسش به دریافت پولهای ماهانه خودش بوده که بیمه بی مسوولیت توسعه از سال ۱۳۹۰ تمام بیمه گزاران حادثه دیده را بیچاره ودربدر کرده به زندان فرستاده وبا شکایت سه ساله مردم تازه بیمه مرکزی چون حقوق ماهانه بیمه توسعه دستش نرسیده اعلام کرده مدیران قبلی بیمه مرکزی در نظارت کوتاهی کرده اند خوب لا اقل برای برگشت اعتماد مردم به بیمه ها مدیران فبلی بیمه مرکزی را به همین دلیل محاکمه کنید انها را هم زندانی کنید .
  یک شاکی ازبیمه توسعه و مدیران بیمه مرکزی

   مشعوفی می گوید :

   کجایی عزیز برادر که حتی همین وظیفه دریافت وجوهات از شرکتهای بینه ای را هم انجام نداده این بیمه مرکزی که بنوعی لااقل حقوق ناهیانه شان را حلال کرده باشند.الانن به همین راحتی جناب امین فرمودند بیمه توسعه حتی یک ریال هم نزد بیمه مرکزی پول ندارد!!!!