ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : پنجشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۲۱:۳۲
ناحیه منو


تبدیل اختراع به محصولی پرفروش

تبدیل اختراع به محصولی پرفروشاختراع يک چيز جديد هم هيجان‌انگيز و هم دشوار است. اگر نمي‌دانيد که قدم بعدي چيست، بهتر است به اين نکات براي تبديل ايده خود به يک محصول قابل‌بازاريابي توجه کنيد.ايده ...

تبدیل اختراع به محصولی پرفروش

اختراع یک چیز جدید هم هیجان‌انگیز و هم دشوار است. اگر نمی‌دانید که قدم بعدی چیست، بهتر است به این نکات برای تبدیل ایده خود به یک محصول قابل‌بازاریابی توجه کنید.

ایده خود را مستند کنید

اولین کاری که باید انجام دهید یادداشت کردن ایده‌های خود است. تمام جزئیات درباره ابداع خود را یادداشت کنید و تمام نمودارهایی که برخی از موارد را توضیح می‌دهند در آن بگنجانید. سپس، از یک نفر بخواهید تا به‌عنوان شاهد آن را امضا کند. این‌گونه یک مدرک دارید که نشان می‌دهد قبل از هر فرد دیگری آن محصول را ابداع کرده‌اید.

درباره آن تحقیق کنید

پس از آن، باید دریابید که ابداع شما چقدر منحصربه‌فرد است. باید ابتدا جستجویی اولیه انجام دهید. این کار را با یک کامپیوتر متصل به اینترنت می‌توانید انجام دهید. تصور کنید ایده شما منحصربه‌فرد است، سپس باید مشخص کنید که آیا برای ایده شما بازاری وجود دارد یا خیر. از مردم سوال کنید که آیا آن‌ها مایل هستند محصول حاصل از ایده شما را خریداری کنند یا خیر.

یک نمونه از آن بسازید

در مرحله بعد باید ایده خود را به واقعیت تبدیل کنید و یک مدل یا نمونه اولیه از آن بسازید. این نمونه اولیه مبنای محصول نهایی شما خواهد بود. نمونه اولیه فقط باید نشان دهد که ایده شما کار می‌کند. باید آن را به سرمایه‌گذاران و خریداران بالقوه نشان دهید.

از آن محافظت کنید

در این مرحله باید اختراع خود را ثبت کنید. با این کار مطمئن می‌شوید که مالکیت حقوقی این ایده به شما تعلق خواهد داشت.

آن را تولید کنید

سپس می‌توانید ساخت محصول نهایی را شروع کنید. باید یک کارخانه مناسب برای فرآیند تولید رهن کنید. بهتر است روی سیستم‌های MES جدید سرمایه‌گذاری کنید تا مطمئن شوید خط تولید به‌خوبی کار می‌کند. سایر ملاحظات عبارت است از بسته‌بندی محصول و همکاری با حاملان برای ارسال محصول به مشتریان.

برچسب ها

نظرات شما