ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۶:۱۷
ناحیه منو


تبدیل پاریس به بهشت سرمایه‌گذاری

این شهر ابتکار عمل جدیدی را در روز پنج شنبه اعلام کرده تا بتواند فروشگاه هایی را که به دنبال برگزیت از شهر لندن می خواهند خارج شوند، جذب کند.این ایده جدید کمک می کند ...

این شهر ابتکار عمل جدیدی را در روز پنج شنبه اعلام کرده تا بتواند فروشگاه هایی را که به دنبال برگزیت از شهر لندن می خواهند خارج شوند، جذب کند.این ایده جدید کمک می کند که شرکت ها، ادارات خود را در این شهر تاسیس کنند. در واقع اطلاعات و مشاوره به شرکت ها می دهند و منطقه را به آن ها معرفی می کنند.

خیلی از کسب و کارهای جهانی دنیا، از لندن به عنوان دروازه ای به بازار جهانی استفاده می کردند.طبق قانون اتحادیه اروپا، شرکت های مستقر در EU مجوز دارند که با کشورهای داخل اتحادیه اروپا تجارت کنند. اگر بریتانیا از این اتحادیه جدا شود، امکان تجارت با خیلی از بانک ها و شرکت ها را از دست خواهد داد.

پاریس امید دارد که خانه ای جدیدی برای این شرکت ها باشد.نخست وزیر فرانسه، مانوئل والز گفت که می خواهد فرانسه یک انتخاب طبیعی برای سرمایه گذارانی که به دنبال یک دروازه به بازار اروپا هستند، باشد.

پاریس در رقابت سنگینی با کشورهای دیگر قرار دارد؛ به طوری که فرانکفورت، شهری که بانک مرکزی اروپا در آن مستقر است، نیز در تلاش است تا شرکت ها را به خود جذب کند. شهر دوبلین که در آن گوگل و فیس بوک قرار دارد، به دنبال تبدیل شدن به شهر تکنولوژی اروپا است.منبع: خبرآنلاین

برچسب ها

نظرات شما