ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۷:۲۱
ناحیه منو


تبلیغات هوشمند تلفن همراه

تبلیغات هوشمند تلفن همراه آمار ارا‌ئه شده در مورد عملکرد جهانی تبلیغات موبایل نیز حکایت از قدرت غیر قابل انکار موبایل در تمامی کشورهای جهان دارد و می‌تواند به خوبی مقیاس و فرصتی را که موبایل ...

تبلیغات هوشمند تلفن همراه

آمار ارا‌ئه شده در مورد عملکرد جهانی تبلیغات موبایل نیز حکایت از قدرت غیر قابل انکار موبایل در تمامی کشورهای جهان دارد و می‌تواند به خوبی مقیاس و فرصتی را که موبایل در حیطه‌ی تبلیغات دیجیتال و آنلاین ایجاد کرده است، نمایان کند.

اکنون گوشی‌ هوشمند به عنوان اصلی‌ترین ابزار برای اتصال به اینترنت، جایگاه دستگاه‌های دیگر را دچار تزلزل کرده است. موبایل، به عنوان رسانه‌ی نو‌پای این دوران، اکنون نه تنها به تمامی شبکه‌های تبلیغاتی متصل است، بلکه بخشی از آن‌ها نیز محسوب می شود و با بستر گسترده‌ی اینترنت و کاربران نامحدود، توانایی عظیمی در ایجاد مجالی بی سابقه‌ برای نمایش تبلیغات و درآمد‌زایی دارد.

در سال گذشته، صنعت تبلیغات موبایلی رشدی حدود ۶۵٪ داشته است؛ تبلیغات موبایل از صنعت ۱۹/۳ میلیارد دلاری در سال ۲۰۱۳ با رشد ۶۵٪، به رقم به ۳۱/۹ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۴، رسیده است. با نگاهی گذرا به دیگر رسانه‌های تبلیغاتی، درمی‌یابیم که سرعت رشد تبلیغات موبایل به وضوح افزایش چشم‌گیری داشته است.

بر اساس آمار ارائه شده، دسترسی به اینترنت برای کاربران گوشی‌های هوشمند، بیشتر از استفاده از مرورگر‌های موبایل، از طریق اپلیکیشن‌های موبایل انجام می‌گیرد. همچنین «نرخ کلیک‌شدگی» (CTR) تبلیغات درون برنامه‌ها، به طور متوسط برابر با ۰/۵۶٪ بوده است. این در حالی است که تبلیغات در مرورگر‌های موبایل با CTR متوسط ۰/۲۳٪، اختلاف چشمگیری با تبلیغات درون‌برنامه‌ای دارد.

 

برچسب ها

نظرات شما