ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : دوشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۸:۰۶
ناحیه منو


تحلیل رتبه سایت ها

اگر شما هم جزو افرادی هستید که راه‌های بهبود رتبه الکسا (Alexa) و تحلیل سایت‌ها برای شما اهمیت فراوانی دارد، این دوره را ببینید. بهبود رتبه الکسا (Alexa) الکسا (Alexa) نام سایتی است که سال‌ها به عنوان ...

ارتقا رتبه سایت

اگر شما هم جزو افرادی هستید که راه‌های بهبود رتبه الکسا (Alexa) و تحلیل سایت‌ها برای شما اهمیت فراوانی دارد، این دوره را ببینید.

بهبود رتبه الکسا (Alexa)

الکسا (Alexa) نام سایتی است که سال‌ها به عنوان مرجع اطلاعاتی در بین کاربران شناخته شده و با توجه به سادگی و مفید بودن این وبسایت، کاربران به‌صورت روزمره از این پایگاه اطلاعاتی استفاده می‌کنند.
وبسایت الکسا (Alexa) با توجه به میانگین کمی و کیفی بازدید کاربران در بازه‌های مختلف از وبسایت‌ها به آنها رتبه و رنکینگ اختصاص می دهد و این رتبه برای مقایسه وبسایت‌ها بسیار مفید و پراهمیت است. از جمله مواردی که وبسایت الکسا زیر ذره‌بین قرار می‌دهد می‌توان به تعداد بک‌لینک، کلمات کلیدی، دسته‌بندی کاربران، ماندگاری کاربران در سایت، نرخ پرش صفحات و میانگین تعداد صفحه بازدید شده توسط کاربران نام برد.

وبسمترها، گیک‌ها، کارشناسان دیجیتال مارکتینگ و همه افرادی که نیاز به شناخت نسبی از سایت خود یا دیگر سایت‌ها دارند، می‌بایست با آمارها و نمودارهای رایگان الکسا (Alexa) آشنایی داشته باشند. در این ویدیوی آموزشی که به‌صورت انحصاری در وبسایت آموزشی فرانش منتشر می‌شود به‌صورت کاملا کاربردی و تصویری سایت‌های مشهور خبری و فروشگاهی مانند ورزش۳، دیجی‌کالا، فرانش و ویکی‌پدیا مورد بررسی قرار گرفته‌اند.
اگر بهبود رتبه الکسا (Alexa) سایتتان برای شما اهمیت دارد، لازم است برروی موارد ذکر شده تمرکز کنید و نقاط ضعفتان را به نقاط قوت تبدیل کنید و در این راه از تحلیل‌گر گوگل google analytics غافل نشوید. همچنین اگر شغل شما ایجاب می کند نسبت به مقایسه سایت‌ها و سنجش آنها اقدام کنید لازم است برروی تمامی آمارهای تارنمای الکسا مسلط باشید و تنها به رتبه اکتفا نکنید!

مشاهده آنلاین آموزش تحلیل سایت ها بصورت رایگان

برچسب ها

نظرات شما