ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : پنجشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۲۱:۱۷
ناحیه منو


تحلیل قیمت نقره

تحلیل قیمت نقرهبازارهای نقره در طول معاملات روز پنج شنبه اندکی افزایش یافته و تلاش کردند به سطح ۱۵ دلار دست پیدا کنند اما به نظر می رسد برای رسیدن به این سطح ممکن است ...

تحلیل قیمت نقره

بازارهای نقره در طول معاملات روز پنج شنبه اندکی افزایش یافته و تلاش کردند به سطح ۱۵ دلار دست پیدا کنند اما به نظر می رسد برای رسیدن به این سطح ممکن است نیاز به پشتیبانی پیدا کنند. بهای معاملات هر اونس نقره برای تحویل در مارس در بازار نیویورک ۱۲.۱ سنت یا ۰.۸ درصد افزایش یافت و به ۱۴.۸۵۵ دلار رسید. قیمت نقره مانند طلا روز پنج شنبه برای دومین روز صعود کرد.

اصلی ترین عامل افزایش اخیر قیمت نقره انتشار شاخص غیرتولید آمریکا بود که چندان مطلوب نبود و به جای ۵۵.۱ واحد مورد پیش بینی، به ۵۳.۵ واحد رسید. این آمار نشان می دهد که ضعف بخش تولید ممکن است به بخش خدمات هم سرایت کند که چنین امری سرمایه گذاران را به وحشت انداخته و باعث می شود دیگر انتظار هیچ گونه افزایش نرخهای بهره در سال ۲۰۱۶ را نداشته باشند.

انتشار آمار اشتغال بخش غیرکشاورزی آمریکا در روز جمعه ممکن است باعث شود بازار اندکی نوسان پیدا کند و در پایان روز این احساس را به وجود بیاورد که بازار از هم پاشیده است. تحلیلگران اف ایکس ایمپایر بر این باورند که بازار نقره به سطح بالاتری صعود خواهد کرد با اینهمه بین سطح قیمت کنونی و سطوح بالاتر اندکی نوسان وجود خواهد داشت.

 

برچسب ها

نظرات شما