ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : جمعه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۱:۱۹
ناحیه منو


تعطیلی پالایشگاه های آمریکا

با گزارش سایت مالی اقتصادی حساب من در پی گرمای شدید و توقف تأسیسات ذخیره سازی گاز آلیسو کانیون در منطقه کالیفرنیای جنوبی، پالایشگاه های این منطقه در معرض اختلال قرار گرفتند.    تعطیلی پالایشگاه های آمریکا پالایشگاه ...

با گزارش سایت مالی اقتصادی حساب من در پی گرمای شدید و توقف تأسیسات ذخیره سازی گاز آلیسو کانیون در منطقه کالیفرنیای جنوبی، پالایشگاه های این منطقه در معرض اختلال قرار گرفتند.

 

 تعطیلی پالایشگاه های آمریکا

پالایشگاه های کالیفرنیای جنوبی در معرض اختلال فعالیت هستند که دلیل آن، گرمای شدید هوا و توقف تأسیسات ذخیره سازی آلیسو کانیون در این منطقه است و این امر سبب شد مسئولان این هفته وضعیت کمبود گاز و برق اعلام کنند.

این مسئله در هفته جاری و در پی ورود جبهه هوای گرم به این منطقه سبب نگرانی اپراتورهای شبکه برق در منطقه کالیفرنیای جنوبی شد، زیرا شبکه های برق برای خوراک خود به شدت متکی به گاز هستند.

یکی از متخصصان ارشد سوخت در کمیسیون انرژی کالیفرنیا گفت: اگر شرایط بدتر شود، که بعید به نظر می رسد، قطعی گاز روی بلوکهای بزرگتر و تأسیسات فرعی تأثیر خواهد گذاشت.

وی گفت: در پی قطع مختصر برق در پالایشگاه ها و با فرض این که هیچ آسیبی به تشکیلات وارد نشود، پنج تا هفته روز طول خواهد کشید تا تأسیسات به وضعیت تولید کامل خود برگردند،شرکتهای اکسون موبیل و شورون که از پالایشگاه های کالیفرنیای جنوبی بهره برداری می کنند، عکس العمل سریعی به این موضوع نشان ندادند، و شرکتهای والرو انرژی و فیلیپس ۶۶ نیز به طور کامل از اظهار نظر درمورد این مسئله خودداری کردند.

 

برچسب ها

نظرات شما