ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : پنجشنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۸:۴۹
ناحیه منو


تودیع مدیر عامل پست بانک ایران

به گزارش "حساب من" مهندس ضیائی پس از پایان مأموریتش در پست بانک ایران در مراسم تودیع خود در جمع اعضای هیأت مدیره و مدیران، ضمن اشاره به نهائی‌شدن عاملیت بانکی وزارت ارتباطات و فناوری ...

به گزارش “حساب من” مهندس ضیائی پس از پایان مأموریتش در پست بانک ایران در مراسم تودیع خود در جمع اعضای هیأت مدیره و مدیران، ضمن اشاره به نهائی‌شدن عاملیت بانکی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، آینده این بانک را روشن توصیف کرد.وی در ادامه با تقدیر از اعتماد دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و اعضای هیأت مدیره افزود: حضور در این بانک برای بنده تجارب ارزشمندی داشت و موفقیت‌ها و دستاوردها بیانگر این ادعا است.


وی افزود: محبت تک‌تک مدیران و کارکنان در دلم جا کرده و بدون شک پست بانک ایران مدیون تلاش‌ها و رهنمودهای مهندس حسن‌زاده رئیس هیأت مدیره است.
ضیائی تصریح کرد: با توجه به ایجاد رویکرد جدید و اخذ عاملیت بانکی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با تلاش جمعی بویژه مساعدت مقام عالی وزارت متبوع و همچنین گسترش ارتباط با پست موفقیت‌های زیادی برای پست بانک ایران حاصل خواهد شد.
وی تصریح کرد: خودم را خدمتگزار کوچک نظام و عضو پست بانک ایران می‌دانم و امیدوارم این بانک به عنوان بانک ایران به جایگاه واقعی خود برسد.
ضیائی درپایان عنوان کرد: تغییر و تحول به ویژه در پست‌ها و مسئولیت‌های سازمانی به نوعی مسیر را برای تحقق اهداف جامعه و خواسته‌های مردم هموار می‌سازد و در واقع خدمت به نظام و مردم است.
مهندس حسن‌زاده رئیس هیأت مدیره پست بانک ایران نیز در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات مهندس ضیائی گفت: وی از مدیران خوشنام نظام است و برنامه‌ها و اقدامات زیادی را در این بانک انجام داده که قطعاً ماندگار خواهد بود.
وی افزود: همواره در هیأت مدیره، انسجام همراه با تعامل و همفکری حاکم بود و در هر مقطعی هدف صرفاً خدمت به مردم و سرافرازی پست بانک ایران است.
رئیس هیأت مدیره درپایان برای مهندس ضیائی در مسئولیت‌های بعدی و زندگی شخصی آرزوی توفیق و سربلندی کرد.
فاتح کیاست مدیرامور سازمان و برنامه‌ریزی هم به نمایندگی از مدیران ستادی از زحمات و تلاش‌ها و اخلاق‌مداری وی تقدیر کرد و برایش در سایر مسئولیت‌ها، آرزوی توفیق و سربلندی نمود.
سیدرحمان حسین‌پور رئیس اداره‌کل حوزه مدیریت نیز ضمن تقدیر از زحمات مهندس ضیائی گزارشی از عملکرد وی در طول مسئولیت مدیرعاملی ارائه کرد و گفت: بیش از ۵۳ جلسه هیأت مدیره برگزار و طی آن ۴۴۵ مصوبه صورت گرفت و بیش از ۹۰ درصد مصوبات نیز انجام شده است.
وی در ادامه برگزاری مجامع عمومی معوق، عادی و فوق‌العاده، ایجاد شرکت‌های اقماری، افزایش سرمایه‌ بانک از محل تجدید ارزیابی دارائی‌ها، چابک‌سازی واحدهای ستادی، انعقاد تفاهم‌نامه با ریاست جمهوری برای ایجاد صندوق تأمین مالی خرد روستائی در ۱۰هزار نقطه کشور، اخذ عاملیت صندوق توسعه ملی، انعقاد تفاهم‌نامه پرداخت تسهیلات ازدواج دانشجویی با دانشگاه آزاد اسلامی و اخذ عاملیت بانکی وزارتخانه را از مهمترین اقدامات وی برشمرد.
همچنین بهزاد امیریان مدیرشعب استان اصفهان، غلامرضا حسن‌زاده مدیرشعب استان خراسان رضوی و علیرضا پورحسین مدیرشعب استان آذربایجان‌شرقی به نمایندگی از مدیران و کارکنان واحدهای اجرائی از زحمات و تلاش‌های مهندس ضیائی تجلیل و تقدیر کردند.
حجت‌الاسلام آقائی رئیس شورای فرهنگی پست بانک ایران نیز از زحمات و تلاش‌های وی به ویژه در زمینه اخلاق‌مداری و ایجاد فضای همدلی و همراهی در بانک تقدیر کرد.
گفتنی است: از سوی هیأت مدیره و مدیران و کارکنان پست بانک ایران، لوح سپاس به مهندس ضیائی اهداء و از زحمات وی درطول تصدی مسئولیت مدیرعاملی تجلیل شد.
شایان ذکر است: براساس صورتجلسه هیأت مدیره این بانک، محمود حسن‌زاده رئیس‌ ‌هیأت مدیره به عنوان نماینده هیأت مدیره تا تعیین مدیرعامل جدید عهده‌دار این مسئولیت‌ شد.روابط عمومی پست بانک ایران

برچسب ها

نظرات شما

    پهلوان می گوید :

    در دولت یازدهم فعالیت پست بانک چشمگیر بود