ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : پنجشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۲۲:۱۶
ناحیه منو


توصیه های پلیس فتا برای مشتریان بانک ها

سرهنگ کامبیز اسماعیلی اظهار کرد: برداشت مالی از حساب‌های بانک ها افراد بخش عمده‌ای از پرونده‌های تشکیل‌شده در مراکز پلیس فتا را شامل می‌شود. وی افزود: اغلب افرادی که با چنین مشکلی مواجه می‌شوند متأسفانه بعد ...

سرهنگ کامبیز اسماعیلی اظهار کرد: برداشت مالی از حساب‌های بانک ها افراد بخش عمده‌ای از پرونده‌های تشکیل‌شده در مراکز پلیس فتا را شامل می‌شود.

وی افزود: اغلب افرادی که با چنین مشکلی مواجه می‌شوند متأسفانه بعد از مدت طولانی متوجه برداشت غیرمجاز از حساب خود می‌شوند که این خود مشکلات دیگری به دنبال دارد.

اسماعیلی تصریح کرد: برداشت مالی از حساب‌های بانکی علاوه بر صرف وقت جهت پیگیری، ممکن است در روند زندگی نیز اختلال ایجاد کند؛ بنابراین رعایت نکات امنیتی در این خصوص ضروری است.

وی بیان کرد: استفاده از رمز کارت‌بانکی غیرقابل حدس و عدم قرار دادن کارت‌بانکی و اطلاعات این کارت و رمز دوم کارت‌بانکی در اختیار دیگران می‌تواند تا حد زیادی امنیت حساب بانکی شما را تضمین کند.

این مقام مسئول افزود: خرید اینترنتی از سایت‌های معتبر و همچنین دقت در استفاده از دستگاه‌های عابر بانک نیز عامل مهمی در امنیت کارت‌های بانکی است.

رئیس پلیس فتا استان در پایان توصیه کرد: سامانه پیام کوتاه کارت‌بانکی خود را فعال کنید زیرا فعال بودن سامانه پیام کوتاه کارت‌های بانکی باعث می‌شود که شما سریعاً از هر نوع برداشت باخبر شوید و موضوع را پیگیری کنید.

برچسب ها

نظرات شما