ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : یکشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۷:۵۱
ناحیه منو


تولید خودرو نصف شد

 به گزارش حساب من تولید انواع خودرو در کشور در شهریور ماه امسال با افت ۴۷.۶ درصدی از ۱۱۵ هزار و ۴۶۲ دستگاه در شهریور ۱۳۹۳ به ۶۰ هزار و ۵۳۳ دستگاه کاهش یافت.  براساس گزارش ...

 به گزارش حساب من تولید انواع خودرو در کشور در شهریور ماه امسال با افت ۴۷.۶ درصدی از ۱۱۵ هزار و ۴۶۲ دستگاه در شهریور ۱۳۹۳ به ۶۰ هزار و ۵۳۳ دستگاه کاهش یافت.

 

براساس گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت در این مدت تولید انواع سواری با افت ۴۴ درصدی از ۹۷ هزار و ۲۶۴ دستگاه در شهریور ۱۳۹۳ به ۵۴ هزار و ۵۰۳ دستگاه کاهش یافت.تولید انواع وانت نیز با کاهش ۶۸.۵ درصدی از ۱۶ هزار و ۲۸۱ دستگاه در شهریور ۱۳۹۳ به ۵۱۳۴ دستگاه کاهش یافت.

شهریور ماه امسال تولید انواع مینی‌بوس و میدل‌باس با رشد ۱۵۰ درصدی از ۲۰ دستگاه در شهریور ۱۳۹۳ به ۵۰ دستگاه افزایش یافت.در این مدت تولید انواع اتوبوس با افت ۵۳.۱ درصدی از ۴۹ دستگاه در شهریور ۱۳۹۳ به ۲۳ دستگاه کاهش یافت.

شهریور ماه امسال تولید انواع کامیونت، کامیون و کشنده با کاهش ۵۵.۵ درصدی از ۱۸۴۸ دستگاه در شهریور ۱۳۹۳ به ۸۲۳ دستگاه کاهش یافت.

براساس گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت شش ماهه نخست امسال نیز تولید انواع خودرو با کاهش ۳.۸ درصدی از ۵۲۰ هزار و ۹۳۲ دستگاه در شش ماهه نخست سال گذشته به ۵۰۱ هزار و ۱۰۴ دستگاه کاهش یافت.

در این مدت تولید انواع سواری با رشد چهار درصدی از ۴۴۲ هزار و ۵۹۴ دستگاه در شش ماهه نخست سال گذشته به ۴۶۰ هزار و ۱۹۲ دستگاه افزایش یافت.

شش ماهه نخست امسال تولید انواع وانت با کاهش ۵۱.۱ درصدی از ۷۱ هزار و ۳۲ دستگاه در شش ماهه نخست سال گذشته به ۳۴ هزار و ۷۳۰ دستگاه کاهش یافت.در این مدت تولید مینی‌بوس و میدل‌باس با رشد ۱۲۹.۶ درصدی از ۱۱۵ دستگاه در شش ماهه نخست سال گذشته به ۲۶۴ دستگاه افزایش یافته است.

شش ماهه نخست امسال تولید انواع اتوبوس با کاهش ۳۳.۳ درصدی از ۴۴۱ دستگاه در شش ماهه نخست سال گذشته به ۲۹۴ دستگاه کاهش یافته است.تولید انواع کامیونت، کامیون و کشنده نیز با افت ۱۶.۷ درصدی از ۶۷۵۰ دستگاه در شش ماهه نخست سال گذشته به ۵۶۲۴ دستگاه کاهش یافته است.

برچسب ها

نظرات شما