ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : دوشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۸:۱۲
ناحیه منو


جریمه ۴۰ میلیون دلاری بی‌ام‌و

به گزارش حساب من اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا به‌عنوان بخشی از جریمه ۴۰ میلیون دلاری بی‌ام‌و، روز دوشنبه از این خودروساز آلمانی ۱۰ میلیون دلار جریمه دریافت کرد.جریمه ۴۰ میلیون دلاری بی‌ام‌واین دومین ...

به گزارش حساب من اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا به‌عنوان بخشی از جریمه ۴۰ میلیون دلاری بی‌ام‌و، روز دوشنبه از این خودروساز آلمانی ۱۰ میلیون دلار جریمه دریافت کرد.

جریمه ۴۰ میلیون دلاری بی‌ام‌و

این دومین پرداخت جریمه توسط بی‌ام‌و از سال ۲۰۱۲ تاکنون و جدیدترین پرداخت از سری جریمه‌هایی است که توسط اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا برای این خودروساز درنظر گرفته شده است. تحت توافقی که بین بی‌ام‌و و این اداره صورت گرفته است، این خودروساز پذیرفته است که حداقل استانداردهای حفاظت در برابر تصادف را رعایت نکرده، به موقع مالکان خودروهای فراخوان شده را مطلع نکرده و اطلاعات دقیقی در مورد فراخوان‌هایش به اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا ارائه نکرده است. اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا در سال ۲۰۱۲ نیز به همین دلایل بی‌ام‌و را ۳میلیون دلار جریمه کرده بود. اوایل ماه جاری میلادی نیز اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا شرکت فیات کرایسلر را به‌دلیل افشا نکردن گزارش‌های مربوط به مرگ و میر و جراحت‌های ناشی از تصادف خودروهایش ۷۰ میلیون دلار جریمه شده است.

برچسب ها

نظرات شما