ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۹:۱۷
ناحیه منو


جشنواره بانک محبوب من

به گزارش حساب من دومین جشنواره بانک محبوب من به همت سایت بانکی و با مشارکت سایت دیجی کالا  از دهم تا هفدهم شهریورماه برگزار خواهد شد.در این جشنواره در خصوص خدمات بانکی از مشتریان ...

به گزارش حساب من دومین جشنواره بانک محبوب من به همت سایت بانکی و با مشارکت سایت دیجی کالا  از دهم تا هفدهم شهریورماه برگزار خواهد شد.در این جشنواره در خصوص خدمات بانکی از مشتریان بانکها نظرسنجی اینترنتی به عمل خواهد آمد و در پایان بانک برتر یا محبوب ترین بانک کشور از دید مشتریان و با رای آنها انتخاب خواهد شد.

در این نظرسنجی در خصوص خدمات مختلف بانکی سوالاتی پرسیده شده و در بخشی دیگر از سوالات در مورد شعار بانکها نیز پرسش به عمل خواهد آمد.

حرف دل مشتریان با مدیرعامل بانک
نکته جالب این نظرسنجی این است که شرکت کنندگان در پایان می توانند یک پیام مستقیم برای مدیرعامل بانک مور علاقه خود ارسال کنند که این پیام بدون واسطه به مدیرعامل بانک ارسال خواهد شد.

دیجی کالا ، اسپانسر دومین جشنواره سالانه “بانک محبوب من”
دیجی کالا – بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران – به عنوان اسپانسر این جشنواره بوده و در پایان جشنواره ، به قید قرعه ۴ دستگاه آیفون ۶ به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

دیجی‌کالا مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند کالای دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم شخصی، فرهنگ و هنر و ورزش و سرگرمی با تنوعی بی‌نظیر در دیجی‌کالا عرضه می‏‏‏‌شوند. دیجی‌کالا با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی کالا در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند.

 

در پایان جشنواره ، تندیس بانک محبوب من به بانکهایی که بالاترین امتیازات مردمی را آورده باشند اعطا خواهد شد.

برای شرکت در جشنواره بانک محبوب من کلیک کنید

برچسب ها

نظرات شما