ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : دوشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۷:۰۷
ناحیه منو


جشنواره معاملات آنلاین بازار

شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين، با هدف تامين نياز مشتريان و رفاه حال آنان " جشنواره معاملات آنلاين " را طراحي و معرفي کرد.سهامداران به صورت آنلاين در هر نقطه‌اي از جهان مي‌توانند نسبت به انجام ...

شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین، با هدف تامین نیاز مشتریان و رفاه حال آنان ” جشنواره معاملات آنلاین ” را طراحی و معرفی کرد.سهامداران به صورت آنلاین در هر نقطه‌ای از جهان می‌توانند نسبت به انجام معامله در بازار بورس اوراق بهادار ایران اقدام کنند و از جوایز و سایر مزایای این طرح بهره‌مند گردند.


شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین در طرح جشنواره معاملات آنلاین بازار سرمایه علاوه بر امکان ارایه معاملات آنلاین، شرایط دریافت تحلیل و بررسی بازار را نیز برای معامله‌گران فراهم می‌کند که این مهم باعث عمق روزافزون بازار و پرهیز از رفتارهای هیجانی در میان معامله‌گران می‌شود. همچنین این طرح باعث کاهش بوروکراسی، افزایش رفاه مشتریان، آسانی در معاملات و علمی‌تر شدن دادوستد می‌شود.
شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین همچنین در راستای ایفای وظایف اجتماعی خود شرایط را به گونه‌ای فراهم کرده که درصدی از سهم کارمزد این شرکت از معاملات آنلاین به کودکان مستعد نیازمند اختصاص ‌یابد که کاربران این خدمت نیز در این امر انسانی شریک هستند.
علاوه بر حمایت از کودکان مستعد نیازمند، شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین در جشنواره این شرکت، جوایز ارزنده‌ای به مشتریان معاملات آنلاین این شرکت اعطا می‌کند که از جمله آن می‌توان به اختصاص سه سهم بانک اقتصادنوین به ازای هر امتیاز اشاره کرد. کاربران آنلاین شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین به ازای هر ۱۰ میلیون ریال معامله آنلاین یک امتیاز بدست می آورند.

برچسب ها

نظرات شما