ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۶:۵۷
ناحیه منو


جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین

به گزارش پایگاه اقتصادی حساب من دومين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين تا پايان شهريور ادامه خواهد داشت.در جشنواره کارت هديه، دارندگان کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين که از اسفند ماه 1394 تا پايان شهريور ...

به گزارش پایگاه اقتصادی حساب من دومین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت.در جشنواره کارت هدیه، دارندگان کارت‌های هدیه بانک اقتصادنوین که از اسفند ماه ۱۳۹۴ تا پایان شهریور ماه صادر شده‌ باشد، به قید قرعه هدایای نقدی دریافت می‌کنند.


جشنواره قرعه‌کشی کارت‌های هدیه بانک اقتصادنوین با هدف ترویج فرهنگ استفاده از کارت هدیه به جای پول نقد، در دوره‌های سه ماهه برگزار می‌شود، در این جشنواره به ازای هر ۲۵۰ هزار ریال مانده کارت هدیه در هر روز از آغاز دوره جشنواره، یک امتیاز برای دارنده آن منظور خواهد شد.
در صورت برنده نشدن کارت هدیه در قرعه‌کشی، امتیاز دوره‌‌ی فعلی با شرط حفظ مانده حداقل ۲۵۰ هزار ریال در کارت، به دوره‌ی بعدی قرعه‌کشی انتقال می‌یابد.
بانک اقتصادنوین در نخستین جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین جوایز ارزنده‌ای از جمله پژو پارس، آی پد و هدایای نقدی برای برندگان جشنواره مهیا نمود که این جوایز مورد استقبال دارندگان کارت‌های هدیه این بانک قرار گرفت.

در پایان جشنواره و پس از برگزاری قرعه‌کشی، کارت‌های برنده از طریق سایت “می‌کارت” اقتصادنوین به آدرس http://micard.enbank.ir اعلام خواهد شد و برندگان قرعه‌کشی باید حداکثر تا پایان دوره بعد، اطلاعات مورد نیاز را به مرکز ارتباطات نوین به شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ اعلام نمایند. همچنین با مراجعه به آدرس اینترنتی فوق دارندگان کارت هدیه می‌توانند از امتیازهای خود مطلع شوند.

برچسب ها

نظرات شما