ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : یکشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۶:۴۵
ناحیه منو


جشن ۸۳ سالگی بانک کشاورزی

جشن 83 سالگی بانک کشاورزی دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت هشتاد و سومین سالگرد تاسیس این بانک، طی پیامی ضمن تبریک این روز، اظهار امیدواری کرد بانک کشاورزی با ...

آشنایی با خدمات الکترونیک بانک ها

جشن ۸۳ سالگی بانک کشاورزی

دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت هشتاد و سومین سالگرد تاسیس این بانک، طی پیامی ضمن تبریک این روز، اظهار امیدواری کرد بانک کشاورزی با تکیه بر ۸۳ سال تجربه و تخصص بتواند بیش از پیش در راه تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در فضای پسابرجام ، اعتلا و شکوفایی اقتصادی و ایجاد امنیت اقتصادی در کشور موفق و اثرگذار باشد.
در پی، متن این پیام را مشاهده می فرمایید.
بسم الله الرحمن الرحیم
دوستان و همراهان گرانقدر
سلام علیکم
بیست و یکم خرداد ماه ، سالروز تاسیس بانک کشاورزی، برای خانواده بزرگ این بانک ، اعم از کارکنان تلاشگر ، مشتریان ارجمند و تلاشگران عرصه ی تولید ،  روزی مبارک و پرافتخار است ؛ چراکه یادآور اصالت، سرافرازی و اثربخشی سازمانی دیرپا ولی نوآور به نام بانک کشاورزی است که پایداری و استحکام خود را مرهون همت والا ، تلاش دلسوزانه و اعتماد وفادارانه مردم بزرگوار ایران است.
امسال،  ۸۳ سالگی بانک کشاورزی را گرامی می داریم؛ ۸۳ سال خدمت رسانی صادقانه، ۸۳ سال تلاش و پویایی در ساختاری فاخر و اثرگذار، بر همه مردم ایران مبارک باد…
ان شاءالله در سایه لطف حضرت حق ، دلگرمی و محبت شما همراهان فهیم و تکیه بر ۸۳ سال تجربه و تخصص و تلاش ، بتوانیم اهداف اقتصاد مقاومتی و سیاست های دولت تدبیر و امید را در فضای مغتنم  پسابرجام تحقق بخشیم و بیش از پیش در راه اعتلا و شکوفایی اقتصادی و ایجاد امنیت غذایی در کشور گام برداریم .
از شما مردم بزرگوار ، علی الخصوص تولیدکنندگان زحمتکش بخش کشاورزی، برای ۸۳ سال همراهی صمیمانه تان سپاسگزارم و  تقاضا دارم  بیش از پیش برای داشتن ایرانی آباد و سربلند، یاور ما و در کنار ما باشید.
و من الله التوفیق
مرتضی شهید زاده

برچسب ها

نظرات شما