ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۸:۵۹
ناحیه منو


خروج بانک سینا از لیست تحریم های اتحادیه اروپا

به گزارش "حساب من" بانك سينا با انتشار اطلاعيه اي از اقدام خزانه داري كشور انگليس در اجراي حكم دادگاه اتحاديه اروپا مبني بر خروج كامل نام بانك سينا از فهرست تحريم هاي اين اتحاديه استقبال ...

به گزارش “حساب من” بانک سینا با انتشار اطلاعیه ای از اقدام خزانه داری کشور انگلیس در اجرای حکم دادگاه اتحادیه اروپا مبنی بر خروج کامل نام بانک سینا از فهرست تحریم های این اتحادیه استقبال کرد.

در بخشی از این اطلاعیه با اشاره به اقدام مثبت خزانه داری کشور انگلیس در اجرای حکم دادگاه عالی اتحادیه اروپا به عنوان عالی ترین مرجع قضایی اتحادیه مبنی بر لغو کلیه تحریم ها علیه بانک سینا و خروج نام این بانک از فهرست تحریم های اتحادیه، ابراز امیدواری شده است شرایط به گونه ای پیش رود که علاوه بر اتحادیه اروپا، خزانه داری امریکا نیز نسبت به خروج نام بانک سینا از فهرست تحریم ها اقدام نماید.
گفتنی است دادگاه عالی اتحادیه اروپا در ۱۱ دسامبر ۲۰۱۲ طی حکمی رای به خروج کامل نام بانک سینا از فهرست تحریم ها داده بود که در ۴ ژوئن ۲۰۱۴ (خرداد ماه امسال) نهایی گردید.علیرغم صدور این رای و همچنین محکوم شدن اتحادیه اروپا به پرداخت چهار پنجم هزینه ها، حکم مزبور از سوی اتحادیه اجرا نشده بود.
بانک سینا امیدوار است سایر کشورهای اتحادیه اروپا نیز با احترام به رای دادگاه، نسبت به اجرای حکم و خروج نام بانک سینا از فهرست تحریم ها اقدام نمایند.

لازم به ذکر است شعب منتخب بانک سینا جهت توزیع سکه های نیکل اعلام شد دو شعبه این بانک در تهران نسبت به توزیع سکه نیکل اقدام می نمایند که هموطنان با مراجعه به این شعب می توانند نسبت به دریافت آن اقدام کنند.شعب میدان مادر و فاطمی دو شعبه بانک سینا هستند که نسبت به توزیع سکه های ۱۰۰۰ ریالی، ۲۰۰۰ ریالی و ۵۰۰۰ ریالی بین علاقمندان اقدام می نمایند.

پرداخت اقساط تسهیلات از طریق دستگاه های خودپرداز و سرویس عدم ضبط کارت در خودپردازها، امکان تغییر سپرده پرداخت خودکار تسهیلات در اینترنت بانک، افزایش خودکار مشخصات مقصد به تماس ها بعد از ثبت انتقال وجه در اینترنت بانک، ارائه نسخه انگلیسی اینترنت بانک و نمایش صورتحساب پرونده اعتباری در جزئیات پرونده اعتباری در اینترنت بانک از جمله خدمات جدید بانک سینا محسوب می شود.
همچنین تنظیمات گزارش دوره ای در اینترنت بانک همراه، ارسال پیامک برگشت چک در سامانه چاپار، شارژtop-up در همبانک، سیناسل و تلفن بانک، تولید و انتشار نرم افزار پرداخت ۷۲۷ سینا (نسخه اندروید)، پرداخت تسهیلات از طریق مدیریت پرداخت در سایت و ثبت و مشاهده ضامنین پرونده اعتباری در زیر سیستم کارت اعتباری از دیگر خدمات بانک سینا در حوزه بانکداری الکترونیک به شمار می آید.روابط عمومی بانک سینا

برچسب ها

نظرات شما

    چه خبر خوبی