ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : جمعه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۱:۲۶
ناحیه منو


خرید تضمینی محصولات کشاورزی

به گزارش حساب من پیرامون خرید تضمینی محصولات کشاورزی رییس سازمان مرکزی تعاون روستایی اعلام کرد: امسال بیش از ۱۵ محصول کشاورزی به ارزش بالغ بر ۱۳۰۰ میلیارد تومان به صورت تضمینی خریداری شد.حسین صفایی ...

به گزارش حساب من پیرامون خرید تضمینی محصولات کشاورزی رییس سازمان مرکزی تعاون روستایی اعلام کرد: امسال بیش از ۱۵ محصول کشاورزی به ارزش بالغ بر ۱۳۰۰ میلیارد تومان به صورت تضمینی خریداری شد.حسین صفایی اظهار کرد: خرید تضمینی همه محصولات کشاورزی که براساس قانون، مکلف به آن بوده‌ایم در سال جاری صورت گرفت که البته ارزش خرید تضمینی بیش از ۱۵ محصول کشاورزی به غیر از گندم بالغ بر ۱۳۰۰ میلیارد تومان شد.

وی افزود: عمده این خرید تضمینی به محصولاتی مانند ذرت، کلزا، سویا، دانه‌های روغنی، شیر، گوجه فرنگی، حبوبات و … اختصاص یافته است.رییس سازمان مرکزی تعاون روستایی درباره خرید تضمینی دانه های روغنی در سال جاری گفت: همه دانه‌های روغنی به قیمت تضمینی از کشاورزان خریداری و به روغن خام تبدیل شد و پس از آن به صنایع روغن نباتی تحویل داده شده است.

صفایی با بیان این‌که هیچ بدهی به کشاورزان تولیدکننده دانه‌های روغنی نداریم، اظهار کرد: تنها در خرید تضمینی ذرت به کشاورزان بدهکاریم که در آینده نزدیک تلاش می کنیم بتوانیم سهم تولیدکنندگان را بپردازیم.

برچسب ها

نظرات شما

  صدیقه جهانی می گوید :

  ۱۳۰۰ میلیارد تومان؟؟؟؟؟؟؟

  samane می گوید :

  mamnon baarae khbar

  etrin می گوید :

  thanks for the news

  معصومع می گوید :

  اخه چه وسایلی؟