ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : دوشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۷:۲۴
ناحیه منو


راه های ثروتمند شدن ، لیست ثروتمندترین ها در ۲۰۱۴

از گذشته راه های ثروتمند شدن و کسب درآمد جز مهمترین دغدغه های بشر بوده و عموما ثروتمند شدن را در گرو شانس خوب یا خانواده ثروتمند می دانند .در این فرصت ضمن رد این ...

از گذشته راه های ثروتمند شدن و کسب درآمد جز مهمترین دغدغه های بشر بوده و عموما ثروتمند شدن را در گرو شانس خوب یا خانواده ثروتمند می دانند .در این فرصت ضمن رد این مقوله ، به اختصار شما را با خط فکری افراد ثروتمند و راه های ثروتمند شدن و افراد ثروتمند سال ۲۰۱۴ راآشنا می کنیم.

۱- ایده جدید دارند و مانند کارآفرینان فکر می کنند: به سختی می توان فردی ثروتمند را یافت که دارای ایده و تفکر جدید در کار خود نباشد. تجربه ثابت کرده برای اینکه در این مسیر موفق شوید باید در کار خود ابتکار به خرج دهید و بتوانید کارآفرین باشید.
۲- بزرگ فکر می کنند: افراد موفق برای افزایش درآمد به فکر پروژه هایی هستند که پتانسیل درآمد بالایی داشته باشد و این پروژه هر روز بتواند قابل توسعه و پیشرفت باشد.
۳- باور و اعتقاد نادرست در مورد پول ندارند: افراد موفق این اعتقاد را ندارند که “پول وسیله ای نادرست است” و یا “افرادی که ثروتمند شده اند انسان های درست کاری نیستند” و یا “فردی که ثروتمند شده از روی بخت و اقبال به ثروت رسیده است”. پس برای اینکه به ثروت نزدیکتر شویم باید اعتقاد خود را نیز نسبت به آن اصلاح کنیم.۴- فقط یدست آورنده پول نیستند: آن ها صرفاً کسب کننده پول و ثروت نیستند بلکه آن را نیز به درستی حفظ می کنند. می توان نام های افراد بسیار را آورد که ثروت های بسیاری را بدست آورده بودند ولی در هنگام از دنیا رفتنشان به فردی فقیر تبدیل شده بودند. بدست آوردن و کسب ثروت بسیار مهم است ولی نحوه مصرف و پس انداز کردن بخشی از آن نیز بسیار اهمیت دارد.

۵- آن ها پول پس انداز خود را نیز سرمایه گذاری می کنند: افراد ثروتمند پس انداز خود را نیز مجددا سرمایه گذاری می کنند ولی افراد فقیر، با درآمد خود ماشین های گرانقیمت و خانه های بزرگ می خرند و مابقی عمر خود را به پرداخت وام ها و بدهی های خود می پردازند. به طور خلاصه شما هرآنچه که نیاز دارید بخرید و استفاده نمایید ولی نه بیشتر از نیاز واقعیتان و قناعت یک راهکار بسیار مناسب برای به ثروت رسیدن است.

مجله اقتصادی آمریکایی فوربس لیستی از ثروتمندترین افراد جهان را منتشر کرد که بیل گیتس پس از ۴ سال دوری از صدر این لیست دوباره به عنوان ثروتمندترین فرد جهان معرفی شد.
۱. بیل گیتس: مؤسس شرکت مایکروسافت و مالک کنونی این شرکت و بسیاری از شرکت های وابسته با ۷۶ میلیارد دلار دارایی
۲. کارلوس اسلیم هلو: سرمایه‌دار بزرگ مکزیکی با سرمایه ۷۲ میلیارد دلاری
۳. آمانسیو اورتگا: سرمایه‌دار و فعال در بخش مد اسپانیایی با ۶۴ میلیارد دلار سرمایه
۴. ورن بافت: سرمایه‌دار بزرگ آمریکای با ثروتی ۵۸.۲ میلیارد دلاری
۵. لری الیسون: تاجر و یکی از مؤسسین شرکت اوراکل با سرمایه ۴۸ میلیارد دلار
۶. چارلز کوک: سرمایه‌دار بزرگ آمریکایی و مدیر صنایع کوک با ۴۸ میلیارد دلار سرمایه
۷. دیوید کوک: شریک برادرش چارلز کوک در صنایع کوک در ایالات متحده با ۴۰ میلیارد دلار ثروت
۸. شلدون آدلسون: مدیر کل شرکت لاس وگاس سندز با ثروتی ۳۸ میلیارد دلاری
۹. کریستی والتون: این زن ثروتمند با ۳۶.۷ میلیارد دلار سرمایه، بیوه جان والتون پسر سم والتون بنیانگذار شرکت وال مارت است.
۱۰. جیم والتون: جوانترین پسر سم والتون بنیانگذار بزرگترین شرکت خرده فروشی جهان با نام وال مارت با ۳۴.۷ میلیارد دلار سرمایه
بر همگان مبرهن است که جز در وارد استثنا ، تمامی افراد ثروتمند با رنج و صرف وقت بسیار و دریافت مشاوره مناسب به اهداف خود نائل گشتند.

برچسب ها

نظرات شما

  محمد رضوان می گوید :

  یکی از راههای کسب موفقیت در هر زمینه داشتن مشاور خوب میباشد

  simin می گوید :

  Mofid bood merci

  شهاب می گوید :

  احسنت

  حمید می گوید :

  jaleb bud

  azam می گوید :

  خوشبحالشون بابا

  حسین می گوید :

  عجب مطلبی اشاره کردین