ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۴:۳۵
ناحیه منو


رتبه نخست بانک صادرات در پرداخت وام قرض الحسنه

به گزارش «حساب من» بانک صادرات در راستای اشاعه فرهنگ قرض الحسنه و همسو با سیاست های دولت تدبیر و امید و انجام تکالیف و رسالت های اجتماعی از ابتدای سال ٩٣ تا پایان شهریور ...

به گزارش «حساب من» بانک صادرات در راستای اشاعه فرهنگ قرض الحسنه و همسو با سیاست های دولت تدبیر و امید و انجام تکالیف و رسالت های اجتماعی از ابتدای سال ٩٣ تا پایان شهریور ماه، رتبه دوم را دربین شبکه بانکی در زمینه پرداخت وام قرض الحسنه کسب کرد و مانده کل پرداختی این بانک در سر فصل قرض الحسنه بالغ بر ۴٠ هزار میلیارد ریال می باشد که این میزان پرداختی در سر فصل های همچون :ازدواج و تهیه جهزیه، درمان بیماری، تعمیر و ودیعه مسکن، کمک به زلزله زدگان ، اشتغالزایی، تجهیز مدارس و…. بوده است.

گفتنی است آمارهای عملکردی درخصوص وام‌های قرض الحسنه طی امسال نشان می‌دهد که این بانک ١٧٠ هزار فقره تسهیلات در قالب قرض الحسنه ازدواج و تامین جهیزیه به زوج های جوان پرداخت کرده است. همچنین بر اساس اعلام آمادگی قبلی مقرر بود طی مرداد و شهریور ماه امسال بانک صادرات ایران تعداد ۵٠ هزار فقره وام ازدواج بیشتر از سهمیه پرداخت نماید که بر اساس آمارهای موجود، این بانک طی دو ماه مذکور ٧٢ هزار فقره تسهیلات ازدواج و تأمین جهیزیه زوج های جوان پرداخت نموده است.
شایان ذکر است منابع مالی برای پرداخت های وام قرض الحسنه ،حساب های پس انداز قرض الحسنه می باشد که هموطنان گرامی با افتتاح و یا افزایش موجودی حساب های مذکور می توانند بانک صادرات را در این اقدام حسنه همراهی فرمایند.این بانک همسو با سیاستهای اقتصادی دولت و در راستای توسعه اقتصادی کشور و آبادانی میهن عزیز اسلامی با برخورداری از شبکه گسترده شعب بانکی در سراسر کشور نسبت به جذب نقدینگی جامعه و تزریق آن در بخشهای مختلف اقتصادی و اشتغالزایی اقدام نموده است که بر این اساس تا پایان شهریور ماه ١٣٩٣ بالغ بر ۴٣۶  هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش خصوصی و دولتی در سرفصلهای مختلف شامل: کشاورزی، صنعت و معدن، بازرگانی و خدمات، صادرات کالا، راه و ساختمان و مسکن پرداخت کرده است.
بر اساس این گزارش تسهیلات پرداختی توسط شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور تا پایان شهریور ماه ٩٣ شامل بیش از ۵١ هزار میلیارد ریال به بخش کشاورزی، ١١٢ هزار میلیارد ریال به بخش صنعت و معــــدن، ١۵٨ هزار میلیارد ریال به بخش بازرگانی و خدمات، ١٠۵ هزار میلیارد ریال به بخش مسکن و ١٠ هزار میلیارد ریال به سایر سرفصل هامی باشد.روابط عمومی بانک صادرات

برچسب ها

نظرات شما

    مهیار می گوید :

    امیدوارم همه بانکهاموانع سخت را بردارند

    sina می گوید :

    منم از خدمات این بانک راضیم