ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : دوشنبه, ۱۱ اسفند , ۱۳۹۹ ، ساعت : ۰۹:۲۴
ناحیه منو


رکورددار تولید خودرو در ایران

رکورددار تولید خودرو در ایرانکاهش و ثبات نرخ ارز در ماه‌های اخیر شرکت‌های تولیدکننده خودروهای چینی توانسته‌اند برنامه‌ریزی بیشتری برای تولید این خودروها در ایران انجام دهند و  رکورددار تولید خودرو در ایران شوند. مدیر فروش ...

خودرو

رکورددار تولید خودرو در ایران

کاهش و ثبات نرخ ارز در ماه‌های اخیر شرکت‌های تولیدکننده خودروهای چینی توانسته‌اند برنامه‌ریزی بیشتری برای تولید این خودروها در ایران انجام دهند و  رکورددار تولید خودرو در ایران شوند.
مدیر فروش یکی از شرکت‌های مونتاژکننده خودروهای چینی به ایسنا گفت : بخش قابل توجه قطعات خودروهای چینی تولیدی در ایران از کشور چین وارد و در کشور مونتاژ می‌شود، خاطرنشان می‌کند: بنابراین کاهش و ثبات نرخ ارز بستری را برای افزایش سفارش‌گذاری قطعات و رشد تولید این خودروها در ایران فراهم کرده است.

وی با بیان این‌که علاوه بر کاهش نرخ ارز، روشن ‌شدن دورنمای اقتصادی کشور نیز باعث افزایش تولید خودروهای چینی در کشور شده است، خاطرنشان می‌کند: پیش‌بینی ما این است که با ثبات ایجاد شده در وضعیت اقتصادی کشور، تقاضای خرید خودرو در ایران در ماه‌های آینده افزایش خواهد یافت.

وی ادامه می‌دهد: بنابراین شرکت‌های تولیدکننده تولید خود را افزایش داده‌اند تا پاسخگوی رشد تقاضا در ماه‌های آینده بوده و بتوانند سهم بیشتری از بازار خودروهای سواری کشور را از آن خود کنند.

این مدیر فروش یکی از شرکت‌های مونتاژکننده خودروهای چینی در ایران در پاسخ به اینکه آیا رشد شدید تولید خودروهای چینی در تیر ماه امسال با حجم تقاضای این محصولات متناسب است؟ تصریح می‌کند: مطمئنا شرکت تولید‌کننده تا زمانی‌که از بازار فروش خود مطمئن نشود، نسبت به افزایش تولید اقدام نمی‌کند. در این زمینه با توجه به وجود تعهدات معوق و همچنین افزایش تقاضا، تولید این خودروها در ایران افزایش یافته است.

برچسب ها

نظرات شما