ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۴:۵۷
ناحیه منو


سال ۹۵ ،سال گشایش اقتصادی

وزیر اقتصاد گفت: سال ۹۵ را سال روشنی می بینم و امیدوارم به تدریج آثار گشایش را در زندگی مردم ببینیم.علی طیب نیا در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این روزها برای همکاران من روزهای ...

وزیر اقتصاد گفت: سال ۹۵ را سال روشنی می بینم و امیدوارم به تدریج آثار گشایش را در زندگی مردم ببینیم.علی طیب نیا در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این روزها برای همکاران من روزهای آخر سال نیست، افزود: فردا و پس فردا همکاران بنده در خزانه و سیستم بانکی همچنان مشغول فعالیت هستند.

سال ۹۵ ،سال گشایش اقتصادی

وی گفت: در سال جاری به رغم کاهش شدید قیمت نفت و اینکه هنوز تحریم ها در عمده این سال ادامه داشت اما موفق شدیم بودجه دولت را با وضعیت مطلوب به سرانجام برسانیم به نحوی که هزینه های جاری و حقوق و مزایای کارکنان دولت به نحو شایسته پرداخت شد.

طیب نیا اظهارداشت: درباره طرح های عمرانی نیز تا الان حدود ۲۵ هزار میلیارد تومان پرداخت کردیم که با توجه به شرایط موجود عملکرد مناسبی است. وی گفت: تحریم ها در حوزه کاری ما از همه جا شاخص تر بود و حذف تحریم ها شرایطی را فراهم می کند که مسئولیت ما را سنگین تر خواهد کرد.

وزیر اقتصاد تصریح کرد: از این فضا باید استفاده کنیم تا آسیب پذیری کشور را کاهش دهیم و وضعیت زندگی مردم را بهبود بخشیم. طیب نیا گفت: در حوزه کاری وزارت اقتصاد در سال جاری طرح بهبود محیط کسب و کار، طرح جامع نوین گمرکی و طرح جامع مالیاتی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشت.

برچسب ها

نظرات شما