ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۳:۰۲
ناحیه منو


شایعات داغ بازار بورس و سهام

شایعات داغ بازار بورس و سهام خعتبار: شنیده‌ها حاکی از آن است که این شرکت قصد فروش دفتر و زمین خود را دارد. که به‌زودی آگهی فروش آن روی کدال قرار خواهد گرفت. وهور: خبرها از این ...

شایعات داغ بازار بورس و سهام

خعتبار: شنیده‌ها حاکی از آن است که این شرکت قصد فروش دفتر و زمین خود را دارد. که به‌زودی آگهی فروش آن روی کدال قرار خواهد گرفت.

وهور: خبرها از این نماد حکایت از تقسیم سود به ازای هر سهم ۲۲۰ ریال دارد.

خساپا: شنیده‌ها حاکی از این است که افزایش سرمایه سایپا از ۱۷,۴۴۳ میلیارد ریال به ۵۰ میلیارد ریال امروز مورد توافق سازمان قرار گرفته است و اجرایی خواهد شد و این شرکت سومین شرکت بزرگ بورسی ایران خواهد شد.

خریخت: خبرها از قرارداد شرکت خریخت با ایران‌خودرو دیزل برای ریخته گری ۵۰۰ سیلندر اتوبوس حکایت دارد.

سیمانی‌ها: شنیده‌ها حاکی از آن است که با توجه به افزایش نرخ ارز دولتی و آزاد و همچنین افزایش نرخ دلار، این گروه در سال ۹۵ با افزایش نرخ همراه خواهد شد.

تایرسازان: خبرها حاکی از آن است که افزایش فروش تایرسازان با توجه به افزایش تولید و فروش شرکت‌های خودرویی تغییر داشته اما این تغییر آنقدر نبوده که تاثیر بسزایی در این شرکت‌ها ایجاد کند. ضمن اینکه خودروسازان همچنان در پرداخت بدهی‌های خود به تایرسازان کوتاهی می‌کنند.

پترول: شنیده شده این سهم باردیگر بحث فروش پتروشیمی ایلام را جدی کرده است و برخی شنیده‌ها از یک شفاف‌سازی و تعدیل ۳۰۰ ریالی حکایت دارد.

خساپا: هر چند مذاکرات شرکت سایپا با سیتروئن برای تولید مشترک طولانی شده، اما خبرها حاکی از آن است که در جریان مذاکرات میان این دو شرکت تولید محصول C4 نهایی شده است. همچنین گویا مدل هاچ‌بک این خودرو در اروپا تولید می‌شود که در قرارداد جدید میان این دو شرکت قرار است مدل سدان این خودرو به مرحله تولید مشترک برسد. آن طور که به‌نظر می‌رسد، خط تولید C4 در کشورهای روسیه و چین در حال فعالیت است و به احتمال زیاد، ایران سومین کشور تولیدکننده این خودرو سیتروئن خواهد بود.

کخاک: خبرها از کخاک حکایت از آن دارد که با راه افتادن طرح توسعه شرکت در تیرماه سود شرکت را با تعدیل مثبت بیش از ۲۰ درصدی روبه‌رو خواهد ساخت.

برچسب ها

نظرات شما