ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۵:۵۸
ناحیه منو


طرح از بین بردن فقر مسکن

به گزارش حساب من : پیرامون طرح ازبین بردن فقر مسکن علی ربیعی با اشاره به برنامه‌ریزی دولت برای اداره کشور در سال آینده، گفت: دولت حتی با فروش نفت ۴۰ دلاری نیز برای اداره ...

به گزارش حساب من : پیرامون طرح ازبین بردن فقر مسکن علی ربیعی با اشاره به برنامه‌ریزی دولت برای اداره کشور در سال آینده، گفت: دولت حتی با فروش نفت ۴۰ دلاری نیز برای اداره کشور برنامه داشته و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.وی با بیان اینکه اساس کار دولت رشد، توسعه و پیشرفت اقتصاد و ایجاد اشتغال است، تصریح کرد: دولت در حوزه مسکن نیز برای سال آینده با همکاری و همراهی مردم برنامه دارد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه طرح از بین بردن فقر مسکن به شورای عالی رفاه ارائه می‌شود، گفت: دولت در حوزه ریشه‌کنی بی‌سوادی و رفاه عمومی برنامه‌های زیادی را طراحی کرده است.
وی با اشاره به بهره‌مندی ۴۱.۵ میلیون نفر از بیمه سلامت، گفت: ۳۹ میلیون نفر از بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی از خدمات حوزه درمان استفاده می‌کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به فراگیری خدمات بیمه‌ای دولت در کشور، افزود: ۴۱.۵ میلیون نفر از بیمه سلامت و حدود یک میلیون نفر هم از سایر بیمه‌ها بهره مند می‌شوند.ویبا بیان اینکه طرح از بین بردن فقر مسکن به شورای عالی رفاه ارائه می‌شود، گفت: دولت در حوزه ریشه‌کنی بی‌سوادی و رفاه عمومی برنامه‌های زیادی را طراحی کرده است.

بررسی ها نشان می دهد شیوه دولت های هفتم و هشتم، نهم و دهم برای اشتغال زایی و مقابله با بیکاری کاملا شبیه به هم بوده و تنها تفاوت آن چگونگی تبلیغات برنامه های اشتغال زایی از سوی این دولت ها بوده است.

 

برچسب ها

نظرات شما

  من فکر می کنم اقداماتی در این زمینه انجام شده

  مانلی می گوید :

  مسکن همیشه به صورت مشکل بوده و هست و خواهد بود! وااااالااااااا…!!!

  sahand می گوید :

  ey baba

  سارنگ می گوید :

  بخش بیمه و رفاه در سال۹۳کارایی وفعالیت مثمر ثمر داشته است