ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : پنجشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۲۲:۱۵
ناحیه منو


فراخوان دریافت مقاله

وبسایت تحلیلی خبری " حساب من " اقدام به فراخوان دریافت مقاله با هدف همکاری مشترک و کاربردی با متخصصین، دانشجویان و بازدیدکنندگان نموده است، لازم به ذکر است تمامی مطالب و مقالات با نام ...

وبسایت تحلیلی خبری ” حساب من ” اقدام به فراخوان دریافت مقاله با هدف همکاری مشترک و کاربردی با متخصصین، دانشجویان و بازدیدکنندگان نموده است، لازم به ذکر است تمامی مطالب و مقالات با نام نویسنده منتشر خواهد شد.

وبسایت مستقل “حساب من” با شعار “افزایش دانش من = افزایش حساب من” و با هدف ارائه راهکارهای نوین تحت وب و دانش مالی آماده ارائه هرگونه خدمات مشاوره و خدمات تبلیغاتی می باشد. “حساب من” نسبت  به بروز رسانی منظم مطالب متعهد بوده و کارابران می توانند از بخش های مختلف سایت مانند “اخبار اقتصادی” ، “ویدئو خبر” ، “مقالات” ، “بورس در یک نگاه” و “بانک در یک نگاه” استفاده کنند.

شما می توانید مطالب و مقالات مفید خود را برای ما ارسال کنید و در ساختن پایگاه اقتصادی خود سهیم خود باشید و یا در “حساب من” به موضوعات زیر دسترسی پیدا کنید :
اطلاعات مفید بانک ها مانند : آدرس سایت رسمی بانک ،  شعب، نرخ سود ، اخبار اختصاصی ، اینترنت بانک، تلفنبانک، ایمیل بانک، موبایل بانک، اس ام اس بانک، کارت های بانکی، دستگاههای خودپرداز ، pos ، تسهیلات بانکی و وام ، معرفی انواع حساب ها و خدمات ارزی ، خدمات چک و حوالجات ،صادرات و واردات ، آموزش مطالب بانکی ، تحلیل مسائل روز اقتصادی و مقالات علمی ، آموزش بورس و آمار و  نمودارهای آنلاین بورس

شرایط ارسال مطالب و مقاله:

۱. مطالب باید توسط نویسنده ارسال کننده نگارش شده باشد.

۲. فایل ارسالی در قالب ورد و حداقل ۴۰۰ کلمه باشد.

۳. موضوع مقاله با مطالب دکر شده همخوانی داشته باشد.

شما عزیزان می توانید مطالب مفید و آموزشی خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال کنید:

info@hesabeman.ir

 

برچسب ها

نظرات شما

  amir saeedi می گوید :

  خبر خوبیه

  sanaz s. b. می گوید :

  maghale pajujeshi chi?

  کار بخش می گوید :

  همکاری در این زمینه وارسال مقاله اموزنده ومفید است

  amirhosein motalebi می گوید :

  matlabamo gereftid?

  اردلان ل می گوید :

  من مقاله امو فرستادم

  مهناز محمدی می گوید :

  واقعا جه خوببببببببب