ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۰۶:۵۰
ناحیه منو


فرهنگیان یک سال دیگر تحت پوشش بیمه آتیه قرار می گیرند

مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ ضمن اشاره به امضای قرارداد این شرکت با مسئولان وزارت آموزش و پرورش گفت: فرهنگیان به مدت یک سال دیگر تحت پوشش بیمه آتیه‌سازان حافظ قرار گرفتند.ادیانی با اشاره ...

مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ ضمن اشاره به امضای قرارداد این شرکت با مسئولان وزارت آموزش و پرورش گفت: فرهنگیان به مدت یک سال دیگر تحت پوشش بیمه آتیه‌سازان حافظ قرار گرفتند.

ادیانی با اشاره به اینکه در سال گذشته وزارت آموزش و پرورش برای هر فرهنگی مبلغ ۱۳ هزار تومان به شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ پرداخت می‌کرد، بیان داشت: این رقم امسال ۱۵ درصد رشد و به مبلغ ۱۵ هزار تومان رسیده است که این مبلغ توسط آموزش و پرورش به شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ خاطرنشان کرد:‌ علی‌رغم اینکه هزینه‌ها نسبت به گذشته افزایش یافته است اما در ارائه خدمات از سوی شرکت تغییری در سال جاری نخواهیم داشت و همانند سال گذشته خدمات بیمه تکمیلی به فرهنگیان ارائه خواهد شد.

وی گفت: خدماتی که در سال گذشته زیر پوشش بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ قرار داشت امسال نیز ادامه خواهد داشت.

ادیانی در خصوص آمار فرهنگیان تحت پوشش بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ بیان نداشت: بالغ بر یک میلیون ۶۷۵ هزار فرهنگی در سال گذشته تحت پوشش آتیه قرار گرفتند که امسال نیز همین تعداد تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت.

وی با اشاره به رضایتمندی فرهنگیان آموزش پرورش از نوع ارائه خدمات شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ گفت: طبق نظرسنجی صورت گرفته از سوی آموزش و پرورش در استان‌های مختلف، فرهنگیان از خدمات ارائه شده از این شرکت رضایت دارند.

برچسب ها

نظرات شما

    تور اروپا می گوید :

    چه خوب

    نعیمی می گوید :

    تقریبابیمه اتیه سازان نسبت به بقیه بیمه هاعملکرد بهتری دارد ولی فرهنگیان خود بیمه طلایی دارن که خیلی تعریف می کنند