ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : جمعه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۱:۲۲
ناحیه منو


فروش استقلال و پرسپولیس در تاریخ ۱۹ اسفند

به گزارش حساب من فروش استقلال و پرسپولیس در تاریخ ۱۹ اسفند از طریق مزایده انجام می شود .سید جعفر سبحانی(مشاور مدیر عامل سازمان خصوصی سازی) از تغییر شرایط واگذاری سرخابی‌ها خبر داد و گفت:در ...

به گزارش حساب من فروش استقلال و پرسپولیس در تاریخ ۱۹ اسفند از طریق مزایده انجام می شود .سید جعفر سبحانی(مشاور مدیر عامل سازمان خصوصی سازی) از تغییر شرایط واگذاری سرخابی‌ها خبر داد و گفت:در جلسه امروز هیات واگذاری شرایط سهل تری برای واگذاری استقلال و پرسپولیس تصویب شد.

 

وی افزود:در این جلسه قیمت پایه سرخابی ها همان ۲۹۰ میلیارد تومانی تعیین شد، اما میزان پرداخت حصه نقدی معامله و نیز مدت اقساط تغییر کرد به طوری که پرداخت حصه نقدی از ۴۰ درصد به ۲۵ درصد کاهش پیدا کرد و مدت اقساط از ۲ سال به ۴ سال رسید.

سبحانی همچنین از برگزاری مزایده سرخابی‌ها در روز ۱۹ اسفند ماه خبر داد و گفت:مقرر شده است تا مزایده این دو شرکت در روز سه‌شنبه ۱۹ اسفند ماه برگزار شده و پاکتهای متقاضیان تا پایان وقت اداری روز ۱۸ اسفند ماه دریافت شود.وی اضافه کرد: آگهی مزایده این دو باشگاه نیز فردا(سوم اسفند ماه) و همچنین در روز دهم اسفند ماه در روزنامه های کثیرالانتشار منتشر می شود.

مزایده دو باشگاه پرطرفدار پایتخت که قرار بود در روز ۲۷ بهمن ماه برگزار شود، به دلیل نبود متقاضی لغو و به زمان دیگری موکول شد.بسیاری از پیشکسوتان و متقاضیان خرید این دو باشگاه نسبت به گران بودن قیمت و سخت بودن شرایط واگذاری اعتراض داشتند که در نهایت با تصویب هیات واگذاری شرایط سهل تری برای واگذاری این دو باشگاه تعیین شد.

برچسب ها

نظرات شما

  فاطمه می گوید :

  با این شرایطمشکل دفعه بعد نیز کسی نماید

  ronaldoooooo می گوید :

  horrrrrrrrrrray

  sadegh می گوید :

  befroshan rahat shimmmmmmmmmm

  مهتاب می گوید :

  واقعا؟