ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : پنجشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۲۲:۵۱
ناحیه منو


فروش تلگرام به گوگل

به گزارش حساب من ،مدیر و موسس اپلیکیشن تلگرام فروش این کمپانی را به گوگل رد کرد، قرار بود سال گذشته تلگرام به مبلغ ۱ میلیارد دلار به گوگل فروخته شود. به گزارش اقتصاد آنلاین به ...

به گزارش حساب من ،مدیر و موسس اپلیکیشن تلگرام فروش این کمپانی را به گوگل رد کرد، قرار بود سال گذشته تلگرام به مبلغ ۱ میلیارد دلار به گوگل فروخته شود.
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین،  دوروف در این باره گفت سال گذشته دیداری با ساندر پیچای داشته و وی پیشنهاد خرید به مبلغ ۱ میلیارد دلار را داد اما وی آن را نپذیرفت.
وی ضمن مسخره خواندن خبر تک پرس گفت به هیچ وجه خیال فروش تلگرام را نداشته و نخواهد داشت و آنچه در این روزنامه آورده شده صرفا ادعای رسانه ای بوده که بر اساس شایعات شکل گرفته است.
جالب اینجاست که گوگل واتس اپ را در سال ۲۰۱۴ به قیمت ۱۹ میلیارد دلار خرید اما اگر قرار باشد روزی تلگرام فروخته شود قطعا قیمت ان ۱ میلیارد دلار نخواهد بود.
تلگرام که یک پروژه‌ی متن‌ باز است خیلی زود توانست به یکی از اپلیکیشن‌های محبوب کاربران تبدیل شود و این محبوبیت تا حدی رسیده که تلگرام در وبلاگش اعلام کرد که بیش از ۱۵۰ میلیون کاربر فعال دارد.

برچسب ها

نظرات شما