ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۴:۱۶
ناحیه منو


فریلنسینگ چیست ؟

فریلنسینگ چیست ؟یک شخص فریلنسر یا آزادکار کسی است که معمولا در یک دوره زمانی مشخص کارهایی را به کارفرما متعد شده و انجام میدهد. از جمله آزادای های یک فریلنسر این است که می ...

فریلنسینگ چیست ؟

یک شخص فریلنسر یا آزادکار کسی است که معمولا در یک دوره زمانی مشخص کارهایی را به کارفرما متعد شده و انجام میدهد. از جمله آزادای های یک فریلنسر این است که می تواند به صورت همزمان برای چند کارفرمای مختلف و روی چند پروژه کار کند. زمان کاری فرد فریلنسر دلخواه بوده و میتواند در ساعات مختلف روز به صورت پاره وقت یا تمام وقت روی پروژه یا پروژه های مختلف خود کار کند.

فریلسینگ یکی از آسان ترین، سریع ترین و کم هزینه ترین راه ها برای کار کردن برای خود و بدست آوردن استقلال مالی و شغلی می باشد، بنابراین اگر شما نیز مایلید بادبان زندگیتان رو خود بدست بگیرید بهتر است همین امروز اقدام کنید و کار در این زمینه را به صورت تمام وقت و یا حتی در کنار شغلتان آغاز نمایید. قابل ذکر است وجود دلایل زیادی از جمله فضای رقابتی بین افراد فریلنسر و درنتیجه کیفیت انجام بهتر کارها بدست ماهرتین افراد و تعرفه های منصفانه باعت شده اخیرا شرکت های زیادی به سمت برون سپاری کارهای خود به افراد فریلنسر گام بر می دارند.

انجام ارتباط بین فرد درخواست کننده کار (کارفرما) و فریلنسر(انجام دهنده کار یا فروشده سرویس) و ایجاد محیطی راحت و مطمئن بین این دو فرد توسط سایت های حوزه فریلنسینگ همانند کارک انجام می شود.

در اینجا به ذکر ۶ نکته خواهیم پرداخت که ممکن است شما تا کنون در مورد کارهای فریلنسینگ نشنیده باشید :

  1. ۳۱ درصد از فریلنسرها می توانند در کمتر از ۲۴ ساعت با استفاده از منابع خود پروژه ای جدید برای خود پیدا کنند
  2. تقریبا نیمی از فریلنسرها کاری سنتی را در کنار کار خود نگه می دارند.
  3. مهمترین زمینه های قابل انعطاف برای شغل فریلنسری در حوزه IT ، نویسندگی ، ترجمه ، طراحی گرافیک ، آموزش ، مشاوره و مراقبت های بهداشتی می باشد.
  4. فریلنسری به عنوان یکی از منعطف ترین گزینه های شغلی شناخته می شود؛ بسیاری از دانش آموزان، والدین و بازنشستگان می توانند به صورت فریلنسری کار کنند.
  5. فریلنسرها می بایست هوش تجاری بالایی داشته باشند، چرا که می بایست کلیه وظایف تجاری همچون بازاریابی یا اعمال مدیریتی را اداره کنند.
  6. اصطلاح فریلنسر “freelancer” به نظر می رسد که نخستین بار در رمان آیوانهو در قرن ۱۸ میلادی توسط والتر اسکات بکار گرفته شد و بعدا تبدیل به یک اصطلاح جهانی مهم گردید.

روش های یافتن پروژه

  1. استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارتباط با دنیای کسب و کار؛ به گروه های کاری بپیوندید تا متوجه نام و تخصص شما گردند. به طور مثال می توانید لینک پروفایل و سرویس های خود را در این گروه ها به دیگران معرفی نمایید.
  2. از سایت های شناخته شده ایرانی و موفق در حوزه فریلنسری مثل همین سایت کمک بگیرید. اگر تمایل داشتید، ما در کارک می توانیم به شما در رسیدن به هدفتان کمک نماییم.
  3. هرگز از پتانسیل بالقوه کارفرمایان قبلی برای دریافت سفارش کار یا یک پیشنهاد غافل نشوید.

برچسب ها

نظرات شما