ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۴:۲۹
ناحیه منو


قدردانی از مشتریان برگزیده بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین

به گزارش حساب من از قدرداني از مشتريان برگزيده بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين با هدف وفادارسازي و ارايه الگوهاي موثر تعامل و همکاري سازنده با شرکاي تجاري بانکداري شرکتي بانک اقتصاد نوين از مشتريان برگزيده قدرداني ...

به گزارش حساب من از قدردانی از مشتریان برگزیده بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین با هدف وفادارسازی و ارایه الگوهای موثر تعامل و همکاری سازنده با شرکای تجاری بانکداری شرکتی بانک اقتصاد نوین از مشتریان برگزیده قدردانی شد.


در راستای تکریم و قدردانی از مشتریان ارزش آفرین بانکداری شرکتی این بانک طی مراسم‌های جداگانه‌ای ۳۱ مشتری خدمت بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین توسط مورد قدردانی قرار گرفتند.در این دیدارها روسای دفاتر بانکداری شرکتی نفت، میرداماد و گلشهر به همراه مدیران ارتباط با مشتریان شرکت‌ها، در محل شرکت‌ها حاضر شدند و با اهدای لوح تقدیر به مدیران عامل شرکت‌های برگزیده از ایشان تقدیر کردند.
روسای دفاتر بانکداری شرکتی ضمن تقدیر از تعامل سازنده و مبتنی بر فلسفه برد – برد، بر تدوام این مدل ارتباطی و نقش آفرینی در جایگاه یک شریک تجاری بانکی تاکید کردند. مدیران عامل شرکت‌ها نیز عملکرد حوزه بانکداری شرکتی را مثبت ارزیابی کرده و ارتقای همکاری‌های خود را مرهون این نوآوری و توجه ویژه به مشتریان شرکتی دانستند.
لازم به ذکر است بانک اقتصادنوین با درک نیاز کسب و کارهای کشور، به عنوان نخسین بانک خصوصی کشور تعهد همیشگی‌اش به ارزش آفرینی برای مشتریان را با معرفی مدل بانکداری شرکتی نمایان ساخته است. این شیوه بانکداری امروزه مورد توجه مشتریان شرکتی قرار گرفته و این بانک آمادگی دارد خدمات و محصولات متمایز خود را از طریق دفاتر و با محوریت مدیران ارتباط با مشتریان در اختیار فعالان اقتصادی کشور قرار دهد.روابط عمومی بانک اقتصاد نوین

برچسب ها

نظرات شما

    ضرغام می گوید :

    یک از جذب مشتری و روش درست مشتری مداری است