ناوبری
ناحیه لوگو

حساب من ، پایگاه تحلیل اقتصادی

www.hesabeman.ir

امروز : جمعه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۰:۳۴
ناحیه منو


قیمت بلیت سینما در سال آینده

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، قیمت بلیت سینما ها در سال آینده را اعلام کرد و از جایگزینی سینما فرهنگ به عنوان یکی از سالن‌های «هنر و تجربه» به ...

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، قیمت بلیت سینما ها در سال آینده را اعلام کرد و از جایگزینی سینما فرهنگ به عنوان یکی از سالن‌های «هنر و تجربه» به جای سینما «آزادی» خبر داد.

وی توضیح داد: از اول فروردین آینده، قیمت بلیت سینماهای مدرن در روزهای پنج‌شنبه و جمعه؛ ۸ هزار تومان، شنبه تا چهارشنبه ۷ هزار تومان و بلیت نیم بها ۴ هزار تومان می‌شود، قیمت بلیت سینماهای ممتاز نیز روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۶ هزار و ۵۰۰ تومان، شنبه تا چهارشنبه ۶ هزار تومان و نیم بها ۳ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد بود.

به گفته او، قیمت بلیت سینماهای درجه یک، روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۵ هزار و ۵۰۰ تومان، شنبه تا چهارشنبه ۵ هزار تومان و نیم بها ۳ هزار تومان می‌شود. همچنان که قیمت بلیت سینماهای درجه ۲ در روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۴ هزار تومان، شنبه تا چهارشنبه ۳ هزار تومان و نیم بها ۲ هزار تومان خواهد شد.

فرجی یادآور شد: این قیمت‌ها با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و قیمت بلیت‌ها همچنان روزهای سه‌شنبه نیم بها خواهد بود.

فرجی با اشاره به افزایش فروش سینماها در سال جاری به ایسنا، گفت: امسال ۶۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش بهاء در تهران و شهرهای دیگر را داشتیم و پنج سالن پردیس آزادی، کوروش، هویزه مشهد، پردیس‌های ملت و زندگی پرفروش‌ترین مجموعه‌های سینمایی امسال بودند.

به امید اینکه تسهیلات بخش فرهنگی به خصوص برای جوانان گسترش پیدا کند.

برچسب ها

نظرات شما

    سعادت می گوید :

    باید مردم را علاقهمند وبا فیلمهای خوب جذب کرد